Honey deals & finds
Best value (1709)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

$10.75/ lb
California Orange Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSOrange Blossom · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
High Plains Sweet Clover Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSClover · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
California Black Button Sage Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSSage · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
California Spring Wildflower Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 6.5× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
Southwestern Mesquite Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSMesquite · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
California Yellow Star Thistle Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSStar Thistle · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
California Buckwheat Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
California Orange Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSOrange Blossom · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSCactus Blossom · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
Details →
$10.75/ lb
California Toyon Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSToyon · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
California Sunflower Honey · Size: 1 gal
ZSSunflower · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 7.2× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
California Sage Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSSage · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
Hawaiian Christmas Berry Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSChristmas Berry · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
Details →
$10.75/ lb
Northwestern Buckwheat · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
California *Local* Wildflower Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 6.5× USDA wholesale
Details →
$10.80/ lb
Kirk's Hot Honey 12 oz. - Case of 6
SBFlavored & Infused · Sleeping Bear Farms
List price $48.60 · 4.50 lb
Details →
Raw
$10.80/ lb
Orange Blossom Raw Honey - 5lb Jar
TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 5.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$10.80/ lb
Saw Palmetto Raw Honey - 5lb Jar
TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 5.00 lb
≈ 4× USDA wholesale
Details →
Raw
$10.80/ lb
Buckwheat Blossom Raw Honey - 5lb
TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 5.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
$10.83/ lb
Wildflower Honey · 6 lb.
LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 6.6× USDA wholesale
Details →
$10.83/ lb
Buckwheat Honey · 6 lb.
LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
$10.83/ lb
Ultimate Florida Honey Sampler
BHBrazilian Pepper · Bee-Haven Honey Farm
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 6× USDA wholesale
Details →
$10.83/ lb
Orange Blossom · 6 lb.
LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
