Honey deals & finds

Best value (1709)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Nor Cal · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Nor Cal · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Wildflower Honey Bear - 24oz
Raw
$11.99/ lb

Wildflower Honey Bear - 24oz

TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $17.99 · 1.50 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Utah Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Utah Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Locust Blossom Honey Bear - 24oz
$11.99/ lb

Locust Blossom Honey Bear - 24oz

TBLocust Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $17.99 · 1.50 lb
Details →
Clover Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Clover Blend · 16 oz.

LHClover · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Great Lakes Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Great Lakes Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Oregon Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Oregon Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Colorado Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Colorado Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Southeast Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Southeast Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
New England Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

New England Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
So Cal · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

So Cal · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Midwest Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Midwest Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Virginia Highlands
Raw
$12.00/ lb

2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Virginia Highlands

HNHoney · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
Coriander Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Coriander Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBCoriander · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
Lady Lake Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.00/ lb

Lady Lake Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.00 · 5.00 lb
Details →
Scotch Broom Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Scotch Broom Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBScotch Broom · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
Raw Unfiltered Texas Honey - Local - 16oz (1lb) Squeezable Oval
Raw
$12.00/ lb

Raw Unfiltered Texas Honey - Local - 16oz (1lb) Squeezable Oval

SHLocal & Regional · Sweetnes Honey
List price $12.00 · 1.00 lb
Details →
Fireweed Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$12.00/ lb

Fireweed Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBFireweed · Flying Bee Ranch
List price $18.00 · 1.50 lb
Details →
Vetch Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Vetch Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBVetch · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
Chicory Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Chicory Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBChicory · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
Allergy Blend 1 Pound Bottle
Raw
$12.00/ lb

Allergy Blend 1 Pound Bottle

BHLocal & Regional · Bee-Haven Honey Farm
List price $12.00 · 1.00 lb
Details →
Sweet Clover Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Sweet Clover Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBClover · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
1lb Glass Jar - Wildflower
$12.00/ lb

1lb Glass Jar - Wildflower

GBWildflower · Gardner Bees
List price $12.00 · 1.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Sweet Clover Honey · 2lb Sweet Clover Honey
Raw
$12.00/ lb

Sweet Clover Honey · 2lb Sweet Clover Honey

HNClover · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Florida Premium Wildflower Honey · 16oz Dripless Squeeze
Raw
$12.00/ lb

Florida Premium Wildflower Honey · 16oz Dripless Squeeze

EHWildflower · East Hill Honey Co.
List price $12.00 · 1.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →