Honey deals & finds

Best value (1709)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Westside
Raw
$12.00/ lb

2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Westside

HNHoney · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
Saw Palmetto Raw Honey - 2.5lb Jar
Raw
$12.00/ lb

Saw Palmetto Raw Honey - 2.5lb Jar

TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $29.99 · 2.50 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
Florida Premium Wildflower Honey · 16oz Dripless Squeeze
Raw
$12.00/ lb

Florida Premium Wildflower Honey · 16oz Dripless Squeeze

EHWildflower · East Hill Honey Co.
List price $12.00 · 1.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Blossom Raw Honey -  2.5lb Jar
Raw
$12.00/ lb

Buckwheat Blossom Raw Honey - 2.5lb Jar

TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $29.99 · 2.50 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Maple Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Maple Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBHoney · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
Citrus Honey · 1 lb
$12.00/ lb

Citrus Honey · 1 lb

BDCitrus Blossom · Beekeeper Direct Honey
List price $12.00 · 1.00 lb
Details →
Orange Blossom Honey · 16oz Dripless Squeeze
Raw
$12.00/ lb

Orange Blossom Honey · 16oz Dripless Squeeze

EHOrange Blossom · East Hill Honey Co.
List price $12.00 · 1.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Grant Park
Raw
$12.00/ lb

2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Grant Park

HNHoney · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
Orange Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$12.00/ lb

Orange Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBOrange Blossom · Flying Bee Ranch
List price $18.00 · 1.50 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
Varietal Honey · 8 oz. Plastic
$12.00/ lb

Varietal Honey · 8 oz. Plastic

BAHoney · Birds and Bees Farm
List price $6.00 · 0.50 lb
Details →
2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · East Atlanta Village
Raw
$12.00/ lb

2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · East Atlanta Village

HNHoney · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Inman Park
Raw
$12.00/ lb

2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Inman Park

HNHoney · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Oakhurst
Raw
$12.00/ lb

2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Oakhurst

HNHoney · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
Orange Blossom Raw Honey - 2.5lb Jar
Raw
$12.00/ lb

Orange Blossom Raw Honey - 2.5lb Jar

TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $29.99 · 2.50 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
Sweet Clover Honey · 2lb Sweet Clover Honey
Raw
$12.00/ lb

Sweet Clover Honey · 2lb Sweet Clover Honey

HNClover · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Pumpkin Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$12.00/ lb

Pumpkin Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBPumpkin Blossom · Flying Bee Ranch
List price $18.00 · 1.50 lb
Details →
Florida Holly Honey (Gallberry) · size: 80oz
Raw
$12.00/ lb

Florida Holly Honey (Gallberry) · size: 80oz

WPBrazilian Pepper · Winter Park Honey
List price $60.00 · 5.00 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
32oz Scorpion & Habanero Infused HOT HONEY
$12.00/ lb

32oz Scorpion & Habanero Infused HOT HONEY

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
Desert Flower Honey · 1 lb
$12.00/ lb

Desert Flower Honey · 1 lb

BDHoney · Beekeeper Direct Honey
List price $12.00 · 1.00 lb
Details →
Kirk's Hot Honey - 12 oz.
$12.00/ lb

Kirk's Hot Honey - 12 oz.

SBFlavored & Infused · Sleeping Bear Farms
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Morningside
Raw
$12.00/ lb

2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Morningside

HNHoney · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Candler Park
Raw
$12.00/ lb

2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Candler Park

HNHoney · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
Buckwheat Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Buckwheat Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBBuckwheat · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Sage Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$12.00/ lb

Sage Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBSage · Flying Bee Ranch
List price $18.00 · 1.50 lb
≈ 5.8× USDA wholesale
Details →
Blueberry Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Blueberry Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBBlueberry · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
≈ 5.3× USDA wholesale
Details →