Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Orange Blossom Honey Bear - 24oz
Raw
$12.66/ lb

Orange Blossom Honey Bear - 24oz

TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $18.99 · 1.50 lb
≈ 5.5× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Blossom Honey Bear - 24oz
Raw
$12.66/ lb

Buckwheat Blossom Honey Bear - 24oz

TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $18.99 · 1.50 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
The East Hill Trio
Raw
$12.73/ lb

The East Hill Trio

EHOrange Blossom · East Hill Honey Co.
List price $42.00 · 3.30 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Set of 24
Raw
$12.78/ lb

Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Set of 24

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $114.99 · 9.00 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Mesquite Honey Barista Squeeze-able Plastic · Mesquite Barista
Raw
$12.79/ lb

Mesquite Honey Barista Squeeze-able Plastic · Mesquite Barista

M&Mesquite · Mike & Niki's Honey
List price $28.80 · 2.25 lb
≈ 9.3× USDA wholesale
Details →
Mesquite Honey Milk Pour-able Glass
Raw
$12.80/ lb

Mesquite Honey Milk Pour-able Glass

M&Mesquite · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.81 lb
≈ 9.3× USDA wholesale
Details →
Minturn Colorado Local Honey · size: 16oz
Raw
$12.95/ lb

Minturn Colorado Local Honey · size: 16oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $12.95 · 1.00 lb
Details →
Orange Blossom Honey · 21oz Jar
Raw
$12.95/ lb

Orange Blossom Honey · 21oz Jar

EHOrange Blossom · East Hill Honey Co.
List price $17.00 · 1.31 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Florida Premium Wildflower Honey · 21oz Jar
Raw
$12.95/ lb

Florida Premium Wildflower Honey · 21oz Jar

EHWildflower · East Hill Honey Co.
List price $17.00 · 1.31 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
Dillon Local Honey · size: 16oz
Raw
$12.95/ lb

Dillon Local Honey · size: 16oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $12.95 · 1.00 lb
Details →
Florida Holly (Gallberry) · size: 16oz
Raw
$12.95/ lb

Florida Holly (Gallberry) · size: 16oz

WPBrazilian Pepper · Winter Park Honey
List price $12.95 · 1.00 lb
≈ 7.2× USDA wholesale
Details →
Cinnamon · size: 16oz
Raw
$12.95/ lb

Cinnamon · size: 16oz

WPFlavored & Infused · Winter Park Honey
List price $12.95 · 1.00 lb
Details →
Edwards Local Honey · size: 16oz
Raw
$12.95/ lb

Edwards Local Honey · size: 16oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $12.95 · 1.00 lb
Details →
5lb Raw Honey FREE SHIPPING
Raw
$12.95/ lb

5lb Raw Honey FREE SHIPPING

CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $64.75 · 5.00 lb
Details →
Wildflower Blossom Honey · 1 lb. Glass
$12.99/ lb

Wildflower Blossom Honey · 1 lb. Glass

BAWildflower · Birds and Bees Farm
List price $12.99 · 1.00 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
1lb Glass Jar - Buckwheat
$13.00/ lb

1lb Glass Jar - Buckwheat

GBBuckwheat · Gardner Bees
List price $13.00 · 1.00 lb
≈ 6.8× USDA wholesale
Details →
1lb Glass Jar - Goldenrod
$13.00/ lb

1lb Glass Jar - Goldenrod

GBGoldenrod · Gardner Bees
List price $13.00 · 1.00 lb
≈ 6.4× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom 1 Pound Bottle
$13.00/ lb

Orange Blossom 1 Pound Bottle

BHOrange Blossom · Bee-Haven Honey Farm
List price $13.00 · 1.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Raw Cranberry Honey · 17 oz
Raw
$13.16/ lb

Raw Cranberry Honey · 17 oz

CRCranberry · Crystal's Raw Honey
List price $13.99 · 1.06 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 6oz Jar
Raw
$13.33/ lb

Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 6oz Jar

TVLocal & Regional · Temecula Valley Honey Company
List price $5.00 · 0.38 lb
Details →
Clover Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Set of 12
Raw
$13.33/ lb

Clover Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Set of 12

THClover · The Honey Jar
List price $59.99 · 4.50 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Liquid Honey - 12 oz Honey Bear Bottle · Single
$13.33/ lb

Liquid Honey - 12 oz Honey Bear Bottle · Single

CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $10.00 · 0.75 lb
Details →