Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Lavender Blossom Honey 48 oz Jar
$13.33/ lb

Lavender Blossom Honey 48 oz Jar

BHLavender · Bare Honey
List price $40.00 · 3.00 lb
Details →
Liquid Honey - 12 oz Honey Bear Bottle · Single
$13.33/ lb

Liquid Honey - 12 oz Honey Bear Bottle · Single

CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $10.00 · 0.75 lb
Details →
Utah Light Wildflower Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Set of 12
OrganicRaw
$13.33/ lb

Utah Light Wildflower Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Set of 12

THWildflower · The Honey Jar
List price $59.99 · 4.50 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →
Cinnamon Spreadable Honey 48 oz Glass Jar
$13.33/ lb

Cinnamon Spreadable Honey 48 oz Glass Jar

BHFlavored & Infused · Bare Honey
List price $40.00 · 3.00 lb
Details →
Organic Bare Honey 48 oz Glass Jar
Organic
$13.33/ lb

Organic Bare Honey 48 oz Glass Jar

BHHoney · Bare Honey
List price $40.00 · 3.00 lb
Details →
Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 6oz Jar
Raw
$13.33/ lb

Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 6oz Jar

TVLocal & Regional · Temecula Valley Honey Company
List price $5.00 · 0.38 lb
Details →
Saw Palmetto - 1lb Jar
Raw
$13.50/ lb

Saw Palmetto - 1lb Jar

TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $13.50 · 1.00 lb
≈ 5× USDA wholesale
Details →
Wildflower - 1lb Jar
Raw
$13.50/ lb

Wildflower - 1lb Jar

TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $13.50 · 1.00 lb
≈ 8.2× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey 32 oz. Bottle - Case of 12
$13.50/ lb

Tupelo Honey 32 oz. Bottle - Case of 12

SBTupelo · Sleeping Bear Farms
List price $324.00 · 24.00 lb
≈ 6.8× USDA wholesale
Details →
Gallberry (2) 1/2 Gallon Jugs Combo (12 lbs)
$13.67/ lb

Gallberry (2) 1/2 Gallon Jugs Combo (12 lbs)

BHGallberry · Bee-Haven Honey Farm
List price $82.00 · 6.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Lemon Infused Wildflower Honey, North Carolina Honey
$13.71/ lb

Lemon Infused Wildflower Honey, North Carolina Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $12.00 · 0.88 lb
≈ 8.3× USDA wholesale
Details →
Carolina Reaper Pepper Infused Honey, North Carolina Honey
$13.71/ lb

Carolina Reaper Pepper Infused Honey, North Carolina Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $12.00 · 0.88 lb
≈ 8.3× USDA wholesale
Details →
Florida White Tupelo Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$13.82/ lb

Florida White Tupelo Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSTupelo · Z Specialty Food
List price $829.00 · 60.00 lb
≈ 6.9× USDA wholesale
Details →
Altamonte Springs Local Honey · size: 16oz
Raw
$13.95/ lb

Altamonte Springs Local Honey · size: 16oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $13.95 · 1.00 lb
Details →
Vero Local Honey · size: 16oz
Raw
$13.95/ lb

Vero Local Honey · size: 16oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $13.95 · 1.00 lb
Details →
Wildflower 16oz
$13.99/ lb

Wildflower 16oz

GHWildflower · Georgia Honey Farm
List price $13.99 · 1.00 lb
≈ 8.5× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Blossom - 1lb Jar
Raw
$13.99/ lb

Buckwheat Blossom - 1lb Jar

TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $13.99 · 1.00 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom – 1lb Jar
Raw
$13.99/ lb

Orange Blossom – 1lb Jar

TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $13.99 · 1.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Buckhead
Raw
$14.00/ lb

1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Buckhead

HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
1 lb Glass Muth Jar - Midwestern Clover Honey
Raw
$14.00/ lb

1 lb Glass Muth Jar - Midwestern Clover Honey

WHClover · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.00 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
1 lb Glass Muth Jar - Orange Blossom Honey
Raw
$14.00/ lb

1 lb Glass Muth Jar - Orange Blossom Honey

WHOrange Blossom · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
1 lb Glass Muth Jar - Mesquite Honey
Raw
$14.00/ lb

1 lb Glass Muth Jar - Mesquite Honey

WHMesquite · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.00 lb
≈ 10.1× USDA wholesale
Details →
1 lb Glass Muth Jar - American Wildflower Honey
Raw
$14.00/ lb

1 lb Glass Muth Jar - American Wildflower Honey

WHWildflower · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.00 lb
≈ 8.5× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey, Choose Size · 5lb. / Glass
Raw
$14.00/ lb

Wildflower Honey, Choose Size · 5lb. / Glass

MCWildflower · Mill Creek Apiary
List price $70.00 · 5.00 lb
≈ 8.5× USDA wholesale
Details →
Liquid Honey - 1 Lb Jar · Single
$14.00/ lb

Liquid Honey - 1 Lb Jar · Single

CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →