Honey deals & finds
Best value (1708)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Raw
$15.19/ lb
Raw Cranberry Blossom Honey · Bottle Size: 8 oz, Unit of Measure: Case of 12
HHCranberry · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
≈ 5.4× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Thistle Blossom Honey · Bottle Size: 8 oz, Unit of Measure: Case of 12
HHThistle · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Brazilian Pepper Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHBrazilian Pepper · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Spring Blossom Honey · Bottle Size: 8 oz, Unit of Measure: Case of 12
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Lavender Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHLavender · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Caramelized Honey · Bottle Size: 8 oz, Unit of Measure: Case of 12
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Pumpkin Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHPumpkin Blossom · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Blueberry Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHBlueberry · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
≈ 6.8× USDA wholesale
Details →
$15.26/ lb
Morning Bright: Citrus Duo
SBCitrus Blossom · Savannah Bee Company
List price $29.00 · 1.90 lb
Details →
$15.26/ lb
Sweet Stock Up: Vanilla Duo
SBFlavored & Infused · Savannah Bee Company
List price $29.00 · 1.90 lb
Details →
$15.26/ lb
Pantry Staple: Wildflower & Wildflower
SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $29.00 · 1.90 lb
≈ 9.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.30/ lb
Raw Clover Honey 8 oz bottle · Unit of Measure: Individual
HHClover · Hunter's Honey Farm
List price $7.65 · 0.50 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.30/ lb
Raw Wildflower Honey 8 oz Bottle · Unit of Measure: Individual
HHWildflower · Hunter's Honey Farm
List price $7.65 · 0.50 lb
≈ 9.3× USDA wholesale
Details →
$15.33/ lb
Orange Blossom & Gallberry 1/2 Gallon Jugs Combo
BHOrange Blossom · Bee-Haven Honey Farm
List price $92.00 · 6.00 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.34/ lb
Raw Wildflower Honey · 2.75
CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $22.99 · 1.50 lb
≈ 9.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Lavender Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 1 lb
HHLavender · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Watermelon Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Case of 12
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Goldenrod Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Case of 12
HHGoldenrod · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Buckwheat Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Case of 12
HHBuckwheat · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
≈ 8.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Cucumber Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 1 lb
HHCucumber Blossom · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Caramelized Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Case of 12
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Summer Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Case of 12
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Spring Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Case of 12
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
Details →
