Honey deals & finds
Best value (1708)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Raw
$15.65/ lb
Raw Alfalfa Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Case of 12
HHAlfalfa · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Brazilian Pepper Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 1 lb
HHBrazilian Pepper · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Wild Prairie Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 1 lb
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Cranberry Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Case of 12
HHCranberry · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Blueberry Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 1 lb
HHBlueberry · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Thistle Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Case of 12
HHThistle · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Tupelo Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 1 lb
HHTupelo · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Pumpkin Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 1 lb
HHPumpkin Blossom · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Huckleberry Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 1 lb
HHHuckleberry · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
Details →
Raw
$15.65/ lb
Raw Orange Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Case of 12
HHOrange Blossom · Hunter's Honey Farm
List price $187.75 · 12.00 lb
≈ 6.8× USDA wholesale
Details →
$15.75/ lb
Florida White Tupelo Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSTupelo · Z Specialty Food
List price $189.00 · 12.00 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
$15.79/ lb
Sweet & Spicy: Hot & Vanilla
SBFlavored & Infused · Savannah Bee Company
List price $30.00 · 1.90 lb
Details →
$15.79/ lb
Zesty & Heat: Citrus & Hot
SBCitrus Blossom · Savannah Bee Company
List price $30.00 · 1.90 lb
Details →
$15.79/ lb
The Classics: Wildflower & Vanilla
SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $30.00 · 1.90 lb
≈ 9.6× USDA wholesale
Details →
$15.79/ lb
Bright & Light: Citrus & Wildflower
SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $30.00 · 1.90 lb
≈ 9.6× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.95/ lb
Lake Mary Local Honey · size: 16oz
WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Raw
$15.95/ lb
Tampa Wildflower 16 oz. – Kosher
WPWildflower · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
$15.95/ lb
Seattle Allergy Honey · size: 16oz, city: Seattle
WPHoney · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
$15.95/ lb
Altamonte Springs Allergy Honey · size: 16oz
WPHoney · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Raw
$15.95/ lb
New York Local Honey · size: 16oz, city: new york city
WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Raw
$15.95/ lb
Asheville Allergy Honey · size: 16oz, city: Asheville
WPHoney · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Raw
$15.95/ lb
Los Angeles Local Honey · size: 16oz, city: Los Angeles
WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Raw
$15.95/ lb
Asheville Allergy Honey · size: 16oz, city: Asheville
WPHoney · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
