Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Jacksonville Local Honey · size: 16oz
Raw
$15.95/ lb

Jacksonville Local Honey · size: 16oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Denver Allergy Honey · size: 16oz
Raw
$15.95/ lb

Denver Allergy Honey · size: 16oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Cocoa Local Honey · size: 16oz
Raw
$15.95/ lb

Cocoa Local Honey · size: 16oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Chicago Local Honey · size: 16oz
Raw
$15.95/ lb

Chicago Local Honey · size: 16oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Daytona Local Honey · size: 16oz
Raw
$15.95/ lb

Daytona Local Honey · size: 16oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
St. Petersburg Allergy Honey · size: 16oz
Raw
$15.95/ lb

St. Petersburg Allergy Honey · size: 16oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Amelia Island Local Honey · size: 16oz
Raw
$15.95/ lb

Amelia Island Local Honey · size: 16oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Melbourne Wildflower 16 oz. – Kosher
Raw
$15.95/ lb

Melbourne Wildflower 16 oz. – Kosher

WPWildflower · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Florida Holly (Gallberry) – 16 oz. –
Raw
$15.95/ lb

Florida Holly (Gallberry) – 16 oz. –

WPBrazilian Pepper · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
New York Allergy Honey · size: 16oz, city: new york city
Raw
$15.95/ lb

New York Allergy Honey · size: 16oz, city: new york city

WPHoney · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Sarasota Florida Local Honey · size: 16oz
$15.95/ lb

Sarasota Florida Local Honey · size: 16oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Sarasota Allergy Honey · size: 16oz
$15.95/ lb

Sarasota Allergy Honey · size: 16oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Lake Mary Allergy Honey · size: 16oz, city: Lake Mary
Raw
$15.95/ lb

Lake Mary Allergy Honey · size: 16oz, city: Lake Mary

WPHoney · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Houston Local Honey · size: 16oz
Raw
$15.95/ lb

Houston Local Honey · size: 16oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $15.95 · 1.00 lb
Details →
Raw Sage Honey · 9oz
Raw
$15.97/ lb

Raw Sage Honey · 9oz

CRSage · Crystal's Raw Honey
List price $8.99 · 0.56 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
Raw Cranberry Honey · 9 oz
Raw
$15.97/ lb

Raw Cranberry Honey · 9 oz

CRCranberry · Crystal's Raw Honey
List price $8.99 · 0.56 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single
Raw
$15.97/ lb

Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $5.99 · 0.38 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Knotwood Blossom Honey · 8 oz. Plastic
$15.98/ lb

Knotwood Blossom Honey · 8 oz. Plastic

BAHoney · Birds and Bees Farm
List price $7.99 · 0.50 lb
Details →
Bean & Pumpkin Honey · 8 oz. Plastic
$15.98/ lb

Bean & Pumpkin Honey · 8 oz. Plastic

BAPumpkin Blossom · Birds and Bees Farm
List price $7.99 · 0.50 lb
Details →
Wildflower Blossom Honey · 8 oz. Glass
$15.98/ lb

Wildflower Blossom Honey · 8 oz. Glass

BAWildflower · Birds and Bees Farm
List price $7.99 · 0.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Cranberry Blossom Honey · 8 oz. Plastic
$15.98/ lb

Cranberry Blossom Honey · 8 oz. Plastic

BACranberry · Birds and Bees Farm
List price $7.99 · 0.50 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Wildflower Blossom Honey · 8 oz. Plastic
$15.98/ lb

Wildflower Blossom Honey · 8 oz. Plastic

BAWildflower · Birds and Bees Farm
List price $7.99 · 0.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Dutch Clover Blossom Honey · 8 oz. Plastic
$15.98/ lb

Dutch Clover Blossom Honey · 8 oz. Plastic

BAClover · Birds and Bees Farm
List price $7.99 · 0.50 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
Sweet Clover Blossom Honey · 8 oz. Plastic
$15.98/ lb

Sweet Clover Blossom Honey · 8 oz. Plastic

BAClover · Birds and Bees Farm
List price $7.99 · 0.50 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
Blueberry Blossom Honey · 8 oz. Plastic
$15.98/ lb

Blueberry Blossom Honey · 8 oz. Plastic

BABlueberry · Birds and Bees Farm
List price $7.99 · 0.50 lb
≈ 7.1× USDA wholesale
Details →