Honey deals & finds
Best value (1708)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Raw
$17.78/ lb
Raw Single Source Dutch Clover Honey · 18 oz / 2026
AFClover · Ames Farm
List price $20.00 · 1.13 lb
≈ 9.4× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$17.79/ lb
Stonyford Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Stonyford MPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $10.00 · 0.56 lb
≈ 10.8× USDA wholesale
Details →
Raw
$17.98/ lb
Tupelo Honey · 2 pound plastic bottle
SHTupelo · Smiley Honey
List price $35.95 · 2.00 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
Raw
$18.00/ lb
Blueberry Infused Honey 16oz
SHBlueberry · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
≈ 8× USDA wholesale
Details →
Raw
$18.00/ lb
Raw Wildflower Honey - Fall Harvest - 8 oz - NC Honey
KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $9.00 · 0.50 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →
$18.00/ lb
Tupelo Honey 16 oz. Bottle
SBTupelo · Sleeping Bear Farms
List price $18.00 · 1.00 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
$18.00/ lb
Chocolate Infused Honey (16oz)
SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
Details →
$18.00/ lb
cinnamon infused honey (16 OZ)
SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
Details →
Raw
$18.00/ lb
Florida Wildflower Honey · 8oz Muth Jar
EHWildflower · East Hill Honey Co.
List price $9.00 · 0.50 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$18.00/ lb
Pure Raw Tupelo Honey · 1lb Tupelo Honey
HNTupelo · Honey Next Door
List price $18.00 · 1.00 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
$18.00/ lb
Ghost Pepper Honey · 8 oz. Glass
BAFlavored & Infused · Birds and Bees Farm
List price $9.00 · 0.50 lb
Details →
$18.00/ lb
Lavender Infused Honey · 8 oz. Glass
BALavender · Birds and Bees Farm
List price $9.00 · 0.50 lb
Details →
$18.00/ lb
Cranberry Blossom · 2.5 lb.
LRCranberry · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
≈ 6.4× USDA wholesale
Details →
$18.00/ lb
Buckwheat Honey · 2.5 lb.
LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
≈ 9.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$18.00/ lb
Raw Wildflower Honey - Summer Harvest - 8 oz - NC Honey
KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $9.00 · 0.50 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$18.00/ lb
Pure Raw Sourwood Honey · 1lb Sourwood Honey
HNSourwood · Honey Next Door
List price $18.00 · 1.00 lb
Details →
$18.00/ lb
Tupelo 1 pound
BHTupelo · Bee-Haven Honey Farm
List price $18.00 · 1.00 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →





