Honey deals & finds
Best value (1708)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

$18.99/ lb
Blueberry Blossom Honey · 1 lb. Muth Glass Bottle
BABlueberry · Birds and Bees Farm
List price $18.99 · 1.00 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
$18.99/ lb
Wildflower Blossom Honey · 1 lb. Muth Glass Bottle
BAWildflower · Birds and Bees Farm
List price $18.99 · 1.00 lb
≈ 11.5× USDA wholesale
Details →
$19.00/ lb
Tupelo Honey - 32 oz Glass. · 32oz Tupelo Glass
SHTupelo · Smiley Honey
List price $38.00 · 2.00 lb
≈ 9.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.51/ lb
Livermore/Fremont Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $19.51 · 1.00 lb
≈ 11.8× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.51/ lb
Livermore/Fremont Wildflower Honey - XL (16oz) Scoop-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $19.51 · 1.00 lb
≈ 11.8× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.54/ lb
Raw Single Source Savory Spring Honey · 9 oz / 2026
AFHoney · Ames Farm
List price $11.00 · 0.56 lb
Details →
Raw
$19.56/ lb
Raw Single Source Sweet Clover Honey · 18 oz / 2026
AFClover · Ames Farm
List price $22.00 · 1.13 lb
≈ 10.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.56/ lb
Raw Single Source Fall Wildflower Honey · 18 oz / 2026
AFWildflower · Ames Farm
List price $22.00 · 1.13 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
$19.56/ lb
Humble Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $9.78 · 0.50 lb
Details →
Raw
$19.56/ lb
Raw Single Source Summer Blossoms Honey · 18 oz / 2026
AFHoney · Ames Farm
List price $22.00 · 1.13 lb
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Alfalfa Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual
HHAlfalfa · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
≈ 9.4× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Cucumber Blossom Honey · Unit of Measure: Individual, Bottle Size: 1 lb
HHCucumber Blossom · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Tupelo Blossom Honey · Unit of Measure: Individual, Bottle Size: 1 lb
HHTupelo · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
≈ 9.8× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Cranberry Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual
HHCranberry · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Lavender Blossom Honey · Unit of Measure: Individual, Bottle Size: 1 lb
HHLavender · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Orange Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual
HHOrange Blossom · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
≈ 8.6× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Watermelon Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Locust Blend Honey 2022 · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual
HHLocust Blossom · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Basswood Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual
HHBasswood · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.65/ lb
Sassafras Infused Raw Honey · Bottle Size: 1 lb
HHFlavored & Infused · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Blueberry Blossom Honey · Unit of Measure: Individual, Bottle Size: 1 lb
HHBlueberry · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Summer Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Brazilian Pepper Blossom Honey · Unit of Measure: Individual, Bottle Size: 1 lb
HHBrazilian Pepper · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Spring Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
Details →
Raw
$19.65/ lb
Raw Caramelized Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
Details →