Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

8oz Hot Honey Bear
$20.00/ lb

8oz Hot Honey Bear

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $10.00 · 0.50 lb
Details →
Raw Clover Honey | 16 oz Glass "Heritage" Bottle
Raw
$20.00/ lb

Raw Clover Honey | 16 oz Glass "Heritage" Bottle

SGClover · Secret Garden Bees
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Raw Infused Honey Sampler: 5 Flavors | Weeks Honey Farm
Raw
$20.00/ lb

Raw Infused Honey Sampler: 5 Flavors | Weeks Honey Farm

WHFlavored & Infused · Weeks Honey Farm
List price $49.99 · 2.50 lb
Details →
Vanilla Bean · 1 lb
Raw
$20.00/ lb

Vanilla Bean · 1 lb

LRFlavored & Infused · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
Details →
Raspberry Blossom · 1 lb
$20.00/ lb

Raspberry Blossom · 1 lb

LRRaspberry · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
Details →
Raw Gallberry and Tupelo Honey - 8 oz - Georgia Honey
Raw
$20.00/ lb

Raw Gallberry and Tupelo Honey - 8 oz - Georgia Honey

KCGallberry · King Cobra Apiary
List price $10.00 · 0.50 lb
≈ 9.2× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey, Choose Size · 8oz. / Glass
Raw
$20.00/ lb

Wildflower Honey, Choose Size · 8oz. / Glass

MCWildflower · Mill Creek Apiary
List price $10.00 · 0.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Fall Blossom Raw Honey - two 2.5lb Jars - 5lbs total
Raw
$20.00/ lb

Fall Blossom Raw Honey - two 2.5lb Jars - 5lbs total

TBHoney · The Beekeeper's Daughter
List price $49.99 · 2.50 lb
Details →
Raw Clover Honey | 8 oz Glass Bottle
Raw
$20.00/ lb

Raw Clover Honey | 8 oz Glass Bottle

SGClover · Secret Garden Bees
List price $10.00 · 0.50 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
4 oz Glass Muth Jar - Mesquite Honey
Raw
$20.00/ lb

4 oz Glass Muth Jar - Mesquite Honey

WHMesquite · Walker Honey Farm
List price $5.00 · 0.25 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
4 oz Glass Muth Jar -  American Wildflower Honey
Raw
$20.00/ lb

4 oz Glass Muth Jar - American Wildflower Honey

WHWildflower · Walker Honey Farm
List price $5.00 · 0.25 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
4 oz Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey
Raw
$20.00/ lb

4 oz Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey

WHTexas Tallow Tree · Walker Honey Farm
List price $5.00 · 0.25 lb
≈ 10× USDA wholesale
Details →
Raw Wildflower Honey | 8 oz Glass Bottle
Raw
$20.00/ lb

Raw Wildflower Honey | 8 oz Glass Bottle

SGWildflower · Secret Garden Bees
List price $10.00 · 0.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · 1lb
$20.00/ lb

Buckwheat Honey · 1lb

LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
4 oz Glass Muth Jar - Orange Blossom Honey
Raw
$20.00/ lb

4 oz Glass Muth Jar - Orange Blossom Honey

WHOrange Blossom · Walker Honey Farm
List price $5.00 · 0.25 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
Wildflower Raw Honey - two 2.5lb Jars - 5lbs total
Raw
$20.00/ lb

Wildflower Raw Honey - two 2.5lb Jars - 5lbs total

TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $49.99 · 2.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Locust Blossom Raw Honey - two 2.5lb Jars – 5lbs total
Raw
$20.00/ lb

Locust Blossom Raw Honey - two 2.5lb Jars – 5lbs total

TBLocust Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $49.99 · 2.50 lb
Details →
Orange Blossom · 1 lb.
$20.00/ lb

Orange Blossom · 1 lb.

LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
4 oz Glass Muth Jar - Midwestern Clover Honey
Raw
$20.00/ lb

4 oz Glass Muth Jar - Midwestern Clover Honey

WHClover · Walker Honey Farm
List price $5.00 · 0.25 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Clover Honey · 1lb
$20.00/ lb

Clover Honey · 1lb

LRClover · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · 1 lb
$20.00/ lb

Wildflower Honey · 1 lb

LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Watsonville Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Watsonville MPlastic
$20.03/ lb

Watsonville Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Watsonville MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.62 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Rosh Hashanah Special Edition Honey · Rosh Hashanah MPlastic
$20.03/ lb

Rosh Hashanah Special Edition Honey · Rosh Hashanah MPlastic

M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.62 lb
Details →
Bourbon Barrel Aged Raw Orange Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12 – 10oz Bottles
Raw
$20.18/ lb

Bourbon Barrel Aged Raw Orange Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12 – 10oz Bottles

HHOrange Blossom · Hunter's Honey Farm
List price $151.35 · 7.50 lb
≈ 8.8× USDA wholesale
Details →
Hot Habanero Infused Raw Honey · Unit of Measure: Individual, Bottle Size: 8 oz
Raw
$20.30/ lb

Hot Habanero Infused Raw Honey · Unit of Measure: Individual, Bottle Size: 8 oz

HHFlavored & Infused · Hunter's Honey Farm
List price $10.15 · 0.50 lb
Details →