Honey deals & finds
Best value (1708)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Raw
$29.95/ lb
Tupelo Honey 16 oz. – Kosher
WPTupelo · Winter Park Honey
List price $29.95 · 1.00 lb
≈ 15× USDA wholesale
Details →
Raw
$29.98/ lb
Tupelo and Orange Blossom Honey (2x16oz) | Florida Honey Sampler
WPOrange Blossom · Winter Park Honey
List price $59.95 · 2.00 lb
≈ 13.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$29.98/ lb
Florida Honey Sampler (2x16oz) | Tupelo & Orange Blossom Honey
WPOrange Blossom · Winter Park Honey
List price $59.95 · 2.00 lb
≈ 13.1× USDA wholesale
Details →
$30.00/ lb
Tropical Mango – Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Tropical · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
Details →
$30.00/ lb
Los Altos Wildflower – Small (4oz) Scoop-able Glass · Los Altos SGlass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$30.00/ lb
Asian Hot Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
Details →
OrganicRaw
$30.00/ lb
Mountain View Wildflower Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass · Mountain View SGlass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$30.00/ lb
Hot Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
Details →
$30.00/ lb
Año Nuevo Wildflower Honey Small Glass Scoop-able 4oz · Ano Nuevo SGlass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
$30.00/ lb
Half Moon Bay Wildflower Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$30.00/ lb
Tupelo Honey: Special Edition · size: 16oz
WPTupelo · Winter Park Honey
List price $30.00 · 1.00 lb
≈ 15× USDA wholesale
Details →
$30.00/ lb
Santa Clara Wildflower – Small (4oz) Scoop-able Glass · Santa Clara Small
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$30.00/ lb
Horsemint – Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Horsemint · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 11.5× USDA wholesale
Details →
$30.00/ lb
Redwood City Wildflower – Small (4oz) Scoop-able Glass · Redwood S Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
$30.00/ lb
Lehua Blossom – Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 16.2× USDA wholesale
Details →
$30.00/ lb
Bonny Doon Wildflower – Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
$30.00/ lb
Cupertino Wildflower Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$30.00/ lb
Honey with Tahini · Small (4oz Glass)
M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
Details →
$30.00/ lb
Vacaville Wildflower – Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
$30.00/ lb
Campbell Wildflower Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$30.20/ lb
Alaskan Fireweed Honey · Options: 12 Ounce – 3 Pack
BBFireweed · Built By Bees
List price $67.95 · 2.25 lb
Details →
Raw
$30.50/ lb
Florida Honey Pairing - Tupelo & Local Hives
SHTupelo · Smiley Honey
List price $30.50 · 1.00 lb
≈ 15.3× USDA wholesale
Details →
$30.52/ lb
Florida Tupelo Honey · 5.5oz Jar
EHTupelo · East Hill Honey Co.
List price $10.50 · 0.34 lb
≈ 15.3× USDA wholesale
Details →
