Honey deals & finds

Newest (1709)

The most recently added listings.

Raw Local Honey – Avocado Honey · Size: 16oz Jar
Raw
$9.00/ lb

Raw Local Honey – Avocado Honey · Size: 16oz Jar

TVAvocado · Temecula Valley Honey Company
List price $9.00 · 1.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Raw Local Honey – Avocado Honey · Size: 32oz Jar
Raw
$8.50/ lb

Raw Local Honey – Avocado Honey · Size: 32oz Jar

TVAvocado · Temecula Valley Honey Company
List price $17.00 · 2.00 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
Raw Oregon Honey – Blackberry · Size: 2lb Jar
Raw
$8.50/ lb

Raw Oregon Honey – Blackberry · Size: 2lb Jar

TVBlackberry · Temecula Valley Honey Company
List price $17.00 · 2.00 lb
Details →
Raw Oregon Honey – Blackberry · Size: 1lb Jar
Raw
$9.00/ lb

Raw Oregon Honey – Blackberry · Size: 1lb Jar

TVBlackberry · Temecula Valley Honey Company
List price $9.00 · 1.00 lb
Details →
Raw Oregon Honey – Blackberry · Size: 24oz Bear
Raw
$8.67/ lb

Raw Oregon Honey – Blackberry · Size: 24oz Bear

TVBlackberry · Temecula Valley Honey Company
List price $13.00 · 1.50 lb
Details →
Raw Oregon Honey – Blackberry · Size: 12oz Bear
Raw
$9.33/ lb

Raw Oregon Honey – Blackberry · Size: 12oz Bear

TVBlackberry · Temecula Valley Honey Company
List price $7.00 · 0.75 lb
Details →
Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 2lb Jar
Raw
$8.50/ lb

Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 2lb Jar

TVLocal & Regional · Temecula Valley Honey Company
List price $17.00 · 2.00 lb
Details →
Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 1lb Jar
Raw
$9.00/ lb

Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 1lb Jar

TVLocal & Regional · Temecula Valley Honey Company
List price $9.00 · 1.00 lb
Details →
Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 24oz Bear
Raw
$8.67/ lb

Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 24oz Bear

TVLocal & Regional · Temecula Valley Honey Company
List price $13.00 · 1.50 lb
Details →
Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 12oz Bear
Raw
$9.33/ lb

Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 12oz Bear

TVLocal & Regional · Temecula Valley Honey Company
List price $7.00 · 0.75 lb
Details →
Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 6oz Jar
Raw
$13.33/ lb

Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 6oz Jar

TVLocal & Regional · Temecula Valley Honey Company
List price $5.00 · 0.38 lb
Details →
Alfalfa Honey · 12oz Jar
Raw
$18.67/ lb

Alfalfa Honey · 12oz Jar

STAlfalfa · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $14.00 · 0.75 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · 12oz Jars
Raw
$18.67/ lb

Buckwheat Honey · 12oz Jars

STBuckwheat · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $14.00 · 0.75 lb
≈ 9.8× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 19oz Bottles
Raw
$23.99/ lb

Orange Blossom Honey · 19oz Bottles

STOrange Blossom · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $28.50 · 1.19 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 12oz Jars
Raw
$21.33/ lb

Orange Blossom Honey · 12oz Jars

STOrange Blossom · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $16.00 · 0.75 lb
≈ 9.3× USDA wholesale
Details →
Saratoga Springs Wildflower Honey · 19oz Bottles
$23.99/ lb

Saratoga Springs Wildflower Honey · 19oz Bottles

STWildflower · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $28.50 · 1.19 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Saratoga Springs Wildflower Honey · 12oz Jars
$21.33/ lb

Saratoga Springs Wildflower Honey · 12oz Jars

STWildflower · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $16.00 · 0.75 lb
≈ 12.9× USDA wholesale
Details →
Mango Infused Honey · 19oz Bottle
Raw
$30.72/ lb

Mango Infused Honey · 19oz Bottle

STMango · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $36.50 · 1.19 lb
Details →
Mango Infused Honey · 12oz Jar
Raw
$26.67/ lb

Mango Infused Honey · 12oz Jar

STMango · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Peach Infused Honey · 12 oz Jar
Raw
$26.67/ lb

Peach Infused Honey · 12 oz Jar

STFlavored & Infused · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Cranberry Blossom Honey · 12oz Jars
$22.67/ lb

Cranberry Blossom Honey · 12oz Jars

STCranberry · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →
Ghost Pepper Infused Honey · 12oz Jar
Organic
$26.67/ lb

Ghost Pepper Infused Honey · 12oz Jar

STFlavored & Infused · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Cinnamon Infused Honey · 12oz Jar
Raw
$26.67/ lb

Cinnamon Infused Honey · 12oz Jar

STFlavored & Infused · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Chocolate Infused Honey · 12oz Jar
$26.67/ lb

Chocolate Infused Honey · 12oz Jar

STFlavored & Infused · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Sourwood Honey · 12oz Jar
Raw
$26.67/ lb

Sourwood Honey · 12oz Jar

STSourwood · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →