Honey deals & finds
Newest (1709)
The most recently added listings.

$10.00/ lb
Minnesota Amber Honey 3 lb Bulk Jug
BHLocal & Regional · Bare Honey
List price $30.00 · 3.00 lb
Details →
$12.33/ lb
Minnesota Amber Honey, 48 oz Glass Jar
BHLocal & Regional · Bare Honey
List price $37.00 · 3.00 lb
Details →
$13.33/ lb
Cinnamon Spreadable Honey 48 oz Glass Jar
BHFlavored & Infused · Bare Honey
List price $40.00 · 3.00 lb
Details →
Raw
$24.00/ lb
Raw Solar Grown Honey 12 oz Glass Jar (2021 Good Food Award Winner)
BHHoney · Bare Honey
List price $18.00 · 0.75 lb
Details →
$18.00/ lb
Clover Honey · 2.5 lb.
LRClover · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
≈ 9.5× USDA wholesale
Details →
$22.67/ lb
Clover Honey · 12oz.
LRClover · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
$20.00/ lb
Clover Honey · 1lb
LRClover · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
$16.00/ lb
Wildflower Honey · 2.5 lb.
LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $40.00 · 2.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
$22.67/ lb
Wildflower Honey · 12 oz.
LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 13.7× USDA wholesale
Details →
$20.00/ lb
Wildflower Honey · 1 lb
LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
$18.00/ lb
Buckwheat Honey · 2.5 lb.
LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
≈ 9.5× USDA wholesale
Details →
$20.00/ lb
Buckwheat Honey · 1lb
LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
$22.67/ lb
Buckwheat Honey · 12oz.
LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
$16.00/ lb
Orange Blossom · 2.5 lb.
LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $40.00 · 2.50 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
$20.00/ lb
Orange Blossom · 1 lb.
LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
$22.67/ lb
Orange Blossom · 12oz.
LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 9.9× USDA wholesale
Details →
$18.00/ lb
Cranberry Blossom · 2.5 lb.
LRCranberry · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
≈ 6.4× USDA wholesale
Details →
$20.00/ lb
Cranberry Blossom · 1 lb.
LRCranberry · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 7.1× USDA wholesale
Details →
$22.67/ lb
Cranberry Blossom · 12 oz.
LRCranberry · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →
