Honey deals & finds
Newest (1709)
The most recently added listings.

$18.99/ lb
Orange Blossom 16oz
GHOrange Blossom · Georgia Honey Farm
List price $18.99 · 1.00 lb
≈ 8.3× USDA wholesale
Details →
$13.99/ lb
Wildflower 16oz
GHWildflower · Georgia Honey Farm
List price $13.99 · 1.00 lb
≈ 8.5× USDA wholesale
Details →
$6.75/ lb
Wildflower 45oz
GHWildflower · Georgia Honey Farm
List price $18.99 · 2.81 lb
≈ 4.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.99/ lb
Tupelo Honey 16oz
GHTupelo · Georgia Honey Farm
List price $15.99 · 1.00 lb
≈ 8× USDA wholesale
Details →
$7.46/ lb
Gallberry Honey 45oz
GHGallberry · Georgia Honey Farm
List price $20.99 · 2.81 lb
≈ 3.4× USDA wholesale
Details →
$14.99/ lb
Clover Honey 16oz
GHClover · Georgia Honey Farm
List price $14.99 · 1.00 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
$7.60/ lb
Alfalfa Honey · 5 lb
BDAlfalfa · Beekeeper Direct Honey
List price $38.00 · 5.00 lb
≈ 3.7× USDA wholesale
Details →
$9.33/ lb
Alfalfa Honey · 3 lb
BDAlfalfa · Beekeeper Direct Honey
List price $28.00 · 3.00 lb
≈ 4.5× USDA wholesale
Details →
$12.00/ lb
Alfalfa Honey · 1 lb
BDAlfalfa · Beekeeper Direct Honey
List price $12.00 · 1.00 lb
≈ 5.8× USDA wholesale
Details →
$7.60/ lb
Montana Sweet Clover Honey · 5lb
BDClover · Beekeeper Direct Honey
List price $38.00 · 5.00 lb
≈ 4× USDA wholesale
Details →
$9.33/ lb
Montana Sweet Clover Honey · 3lb
BDClover · Beekeeper Direct Honey
List price $28.00 · 3.00 lb
≈ 4.9× USDA wholesale
Details →
$12.00/ lb
Montana Sweet Clover Honey · 1lb
BDClover · Beekeeper Direct Honey
List price $12.00 · 1.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$16.00/ lb
Mango Honey 1lb – Limited Batch Only
BDMango · Beekeeper Direct Honey
List price $16.00 · 1.00 lb
Details →
Raw
$15.00/ lb
Spring Wildflower Honey (1 lb)
KFWildflower · Kypseli Family Honey
List price $15.00 · 1.00 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →







