Honey deals & finds

Newest (1709)

The most recently added listings.

Wildflower Honey, Choose Size · 8oz. / Glass
Raw
$20.00/ lb

Wildflower Honey, Choose Size · 8oz. / Glass

MCWildflower · Mill Creek Apiary
List price $10.00 · 0.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey, Choose Size · 5lb. / Glass
Raw
$14.00/ lb

Wildflower Honey, Choose Size · 5lb. / Glass

MCWildflower · Mill Creek Apiary
List price $70.00 · 5.00 lb
≈ 8.5× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey, Choose Size · 2lb. / Glass
Raw
$15.00/ lb

Wildflower Honey, Choose Size · 2lb. / Glass

MCWildflower · Mill Creek Apiary
List price $30.00 · 2.00 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey, Choose Size · 1lb. / Glass
Raw
$16.00/ lb

Wildflower Honey, Choose Size · 1lb. / Glass

MCWildflower · Mill Creek Apiary
List price $16.00 · 1.00 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Pine Barrens Honey, 1lb.
Raw
$16.00/ lb

Pine Barrens Honey, 1lb.

MCHoney · Mill Creek Apiary
List price $16.00 · 1.00 lb
Details →
Blueberry Honey, 1lb.
Raw
$16.00/ lb

Blueberry Honey, 1lb.

MCBlueberry · Mill Creek Apiary
List price $16.00 · 1.00 lb
≈ 7.1× USDA wholesale
Details →
Cranberry Honey, 1lb.
Raw
$16.00/ lb

Cranberry Honey, 1lb.

MCCranberry · Mill Creek Apiary
List price $16.00 · 1.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Ginger Infused Honey, 8oz.
OrganicRaw
$26.00/ lb

Ginger Infused Honey, 8oz.

MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Lavender Infused Honey, 8oz.
OrganicRaw
$26.00/ lb

Lavender Infused Honey, 8oz.

MCLavender · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Hot Habanero Infused Honey · 8oz.
OrganicRaw
$26.00/ lb

Hot Habanero Infused Honey · 8oz.

MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Sea Salted Honey · 8oz.
Raw
$26.00/ lb

Sea Salted Honey · 8oz.

MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Wild Raspberry Honey 8oz.
$24.00/ lb

Wild Raspberry Honey 8oz.

MCRaspberry · Mill Creek Apiary
List price $12.00 · 0.50 lb
Details →
Buckwheat Honey 8oz.
$24.00/ lb

Buckwheat Honey 8oz.

MCBuckwheat · Mill Creek Apiary
List price $12.00 · 0.50 lb
≈ 12.6× USDA wholesale
Details →
Butterbean Honey 8 oz.
$24.00/ lb

Butterbean Honey 8 oz.

MCHoney · Mill Creek Apiary
List price $12.00 · 0.50 lb
Details →
American Wildflower Honey - Pint
Raw
$9.33/ lb

American Wildflower Honey - Pint

WHWildflower · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.50 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Canola Flower – XL (16oz) Scoop-able Glass
OrganicRaw
$21.50/ lb

Canola Flower – XL (16oz) Scoop-able Glass

M&Canola · Mike & Niki's Honey
List price $21.50 · 1.00 lb
≈ 11.3× USDA wholesale
Details →
Sunnyvale Wildflower Honey – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic
OrganicRaw
$16.00/ lb

Sunnyvale Wildflower Honey – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Sunnyvale Wildflower Honey – 45 oz Mason Scoop-able Glass
OrganicRaw
$16.00/ lb

Sunnyvale Wildflower Honey – 45 oz Mason Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Sunnyvale Wildflower Honey – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
OrganicRaw
$16.00/ lb

Sunnyvale Wildflower Honey – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Sunnyvale Wildflower Honey – Gallon (12lb) Pour-able Plastic
OrganicRaw
$11.58/ lb

Sunnyvale Wildflower Honey – Gallon (12lb) Pour-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $139.00 · 12.00 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Bright & Light: Citrus & Wildflower
$15.79/ lb

Bright & Light: Citrus & Wildflower

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $30.00 · 1.90 lb
≈ 9.6× USDA wholesale
Details →
The Classics: Wildflower & Vanilla
$15.79/ lb

The Classics: Wildflower & Vanilla

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $30.00 · 1.90 lb
≈ 9.6× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey Pail - 60 Lb.
$5.08/ lb

Wildflower Honey Pail - 60 Lb.

HPWildflower · Honey Pacifica
List price $305.00 · 60.00 lb
≈ 3.1× USDA wholesale
Details →
Cold Packed™ Honey Sample Pack - Four 16 oz. Jars
$40.00/ lb

Cold Packed™ Honey Sample Pack - Four 16 oz. Jars

HPHoney · Honey Pacifica
List price $40.00 · 1.00 lb
Details →
5lb Jug - Buckwheat
$7.80/ lb

5lb Jug - Buckwheat

GBBuckwheat · Gardner Bees
List price $39.00 · 5.00 lb
≈ 4.1× USDA wholesale
Details →