Honey deals & finds
Newest (1708)
The most recently added listings.

$13.33/ lb
Liquid Honey - 12 oz Honey Bear Bottle · Single
CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $10.00 · 0.75 lb
Details →
$15.00/ lb
Liquid Honey - 8 oz. Jar · Single
CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $7.50 · 0.50 lb
Details →
$14.00/ lb
Liquid Honey - 1 Lb Jar · Single
CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
Raw
$18.11/ lb
2.25lb Raw Honey FREE SHIPPING
CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $40.75 · 2.25 lb
Details →
Organic
$23.65/ lb
Hawaiian Honey Sampler · Spiced Honey Sampler (Island Spice)
BIFlavored & Infused · Big Island Bees
List price $40.00 · 1.69 lb
Details →
Organic
$26.61/ lb
Hawaiian Honey Sampler · Spiced Honey Sampler
BIFlavored & Infused · Big Island Bees
List price $45.00 · 1.69 lb
Details →
Organic
$23.65/ lb
Hawaiian Honey Sampler · Hawaiian Honey Sampler
BIHoney · Big Island Bees
List price $40.00 · 1.69 lb
Details →
Organic
$22.12/ lb
Organic Ohia Lehua Honey · 47 oz Glass Jar
BILehua · Big Island Bees
List price $65.00 · 2.94 lb
≈ 12× USDA wholesale
Details →
Organic
$20.42/ lb
Organic Wilelaiki Honey · 47 oz Glass Jar
BIHoney · Big Island Bees
List price $60.00 · 2.94 lb
Details →
Organic
$23.83/ lb
Organic Lehua & Cinnamon · 47 oz Glass Jar
BILehua · Big Island Bees
List price $70.00 · 2.94 lb
≈ 12.9× USDA wholesale
Details →
Organic
$26.69/ lb
Lehua with Vanilla Bean
BILehua · Big Island Bees
List price $15.00 · 0.56 lb
≈ 14.4× USDA wholesale
Details →
Raw
$8.92/ lb
Clover Blend · 32 oz. Case - 6 bottles
LHClover · Local Hive Honey
List price $107.05 · 12.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$7.93/ lb
Clover Blend · 24 oz. Case - 6 bottles
LHClover · Local Hive Honey
List price $71.35 · 9.00 lb
≈ 4.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$8.49/ lb
Clover Blend · 16 oz. Case - 6 bottles
LHClover · Local Hive Honey
List price $50.95 · 6.00 lb
≈ 4.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$9.06/ lb
Clover Blend · 12 oz. Case - 6 bottles
LHClover · Local Hive Honey
List price $40.75 · 4.50 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
Raw
$9.99/ lb
Clover Blend · 32 oz.
LHClover · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
≈ 5.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$9.99/ lb
Clover Blend · 24 oz.
LHClover · Local Hive Honey
List price $14.99 · 1.50 lb
≈ 5.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$11.99/ lb
Clover Blend · 16 oz.
LHClover · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.65/ lb
Clover Blend · 12 oz.
LHClover · Local Hive Honey
List price $9.49 · 0.75 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$8.92/ lb
Southwest Blend · 32 oz. Case - 6 bottles
LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $107.05 · 12.00 lb
Details →



