Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Mid-Atlantic Blend · 16 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.49/ lb

Mid-Atlantic Blend · 16 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $50.95 · 6.00 lb
Details →
Mid-Atlantic Blend · 32 oz.
Raw
$9.99/ lb

Mid-Atlantic Blend · 32 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
Details →
Mid-Atlantic Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Mid-Atlantic Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Orange Blossom Blend · 32oz. Case - 6 Bottles
Raw
$8.92/ lb

Orange Blossom Blend · 32oz. Case - 6 Bottles

LHOrange Blossom · Local Hive Honey
List price $107.05 · 12.00 lb
≈ 3.9× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Blend · 16oz. Case - 6 Bottles
Raw
$8.49/ lb

Orange Blossom Blend · 16oz. Case - 6 Bottles

LHOrange Blossom · Local Hive Honey
List price $50.95 · 6.00 lb
≈ 3.7× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Blend · 32 oz.
Raw
$9.99/ lb

Orange Blossom Blend · 32 oz.

LHOrange Blossom · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Blend · 16oz.
Raw
$11.99/ lb

Orange Blossom Blend · 16oz.

LHOrange Blossom · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
Oregon Blend · 32 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.92/ lb

Oregon Blend · 32 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $107.05 · 12.00 lb
Details →
Oregon Blend · 16 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.49/ lb

Oregon Blend · 16 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $50.95 · 6.00 lb
Details →
Oregon Blend · 32 oz.
Raw
$9.99/ lb

Oregon Blend · 32 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
Details →
Oregon Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Oregon Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Original Hot Honey
Raw
$17.78/ lb

Original Hot Honey

LHFlavored & Infused · Local Hive Honey
List price $9.99 · 0.56 lb
Details →
Sriracha Hot Honey
Raw
$17.78/ lb

Sriracha Hot Honey

LHFlavored & Infused · Local Hive Honey
List price $9.99 · 0.56 lb
Details →
Chipotle Hot Honey
Raw
$17.78/ lb

Chipotle Hot Honey

LHFlavored & Infused · Local Hive Honey
List price $9.99 · 0.56 lb
Details →
West Coast Wonders Honey Bear · West Coast Wonders
$18.68/ lb

West Coast Wonders Honey Bear · West Coast Wonders

M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $35.00 · 1.87 lb
Details →
The Barista/Bakers Honey Gallon Pour-able Plastic
Raw
$2.92/ lb

The Barista/Bakers Honey Gallon Pour-able Plastic

M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $35.00 · 12.00 lb
Details →
Honey with Tahini · Small (4oz Glass)
OrganicRaw
$30.00/ lb

Honey with Tahini · Small (4oz Glass)

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
Details →
Honey with Tahini · Large (16oz Plastic)
OrganicRaw
$23.50/ lb

Honey with Tahini · Large (16oz Plastic)

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
Details →
Honey with Tahini · Tahini XLPlastic
OrganicRaw
$16.70/ lb

Honey with Tahini · Tahini XLPlastic

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.41 lb
Details →
Sonoma Wildflower Honey Gallon Pour-able Plastic · Sonoma Gallon
$11.58/ lb

Sonoma Wildflower Honey Gallon Pour-able Plastic · Sonoma Gallon

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $139.00 · 12.00 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Mountain View Wildflower Honey – XL (16oz) Pour-able Glass · Mountain View XLGlass
OrganicRaw
$23.50/ lb

Mountain View Wildflower Honey – XL (16oz) Pour-able Glass · Mountain View XLGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Sunnyvale Wildflower Honey Extra-Large Pour-able Glass · Sunnyvale XLGlass
Organic
$14.46/ lb

Sunnyvale Wildflower Honey Extra-Large Pour-able Glass · Sunnyvale XLGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.63 lb
≈ 8.8× USDA wholesale
Details →
Christmas Holly Honey – XL (16oz) Scoop-able Glass
Raw
$21.50/ lb

Christmas Holly Honey – XL (16oz) Scoop-able Glass

M&Brazilian Pepper · Mike & Niki's Honey
List price $21.50 · 1.00 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
Starthistle – Gallon (12lb) Pour-able Plastic · Starthistle Gallon
Raw
$10.00/ lb

Starthistle – Gallon (12lb) Pour-able Plastic · Starthistle Gallon

M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $120.00 · 12.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
Hot Honey Barista (Limited Edition) · Hot Honey Barista 36oz Limited
OrganicRaw
$16.00/ lb

Hot Honey Barista (Limited Edition) · Hot Honey Barista 36oz Limited

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
Details →