Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Small / Sage
Organic
$8.86/ lb

Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Small / Sage

M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $13.00 · 1.47 lb
≈ 4.3× USDA wholesale
Details →
Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Small / Horsemint
Organic
$8.86/ lb

Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Small / Horsemint

M&Horsemint · Mike & Niki's Honey
List price $13.00 · 1.47 lb
≈ 3.4× USDA wholesale
Details →
Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Med / Sage
Organic
$11.58/ lb

Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Med / Sage

M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $17.00 · 1.47 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Med / Horsemint
Organic
$11.58/ lb

Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Med / Horsemint

M&Horsemint · Mike & Niki's Honey
List price $17.00 · 1.47 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Large / Sage
Organic
$23.16/ lb

Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Large / Sage

M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $34.00 · 1.47 lb
≈ 11.3× USDA wholesale
Details →
Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Large / Horsemint
Organic
$23.16/ lb

Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Large / Horsemint

M&Horsemint · Mike & Niki's Honey
List price $34.00 · 1.47 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Los Altos Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Los Altos XLGlass
$23.50/ lb

Los Altos Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Los Altos XLGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Asian Hot Honey - Large (12oz) Scoop-able Glass
Raw
$26.67/ lb

Asian Hot Honey - Large (12oz) Scoop-able Glass

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Watsonville Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Watsonville MPlastic
$20.03/ lb

Watsonville Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Watsonville MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.62 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Campbell Wildflower Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass
$30.00/ lb

Campbell Wildflower Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
Campbell Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Campbell Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Campbell Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Campbell Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Campbell Wildflower Honey - XL (16oz) Pour-able Glass
$23.50/ lb

Campbell Wildflower Honey - XL (16oz) Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Buckwheat – Small (4oz) Scoop-able Glass
$26.00/ lb

Buckwheat – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 15.8× USDA wholesale
Details →
Buckwheat – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$23.00/ lb

Buckwheat – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 13.9× USDA wholesale
Details →
Buckwheat – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$21.50/ lb

Buckwheat – XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $21.50 · 1.00 lb
≈ 13× USDA wholesale
Details →
Buckwheat – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic
OrganicRaw
$16.00/ lb

Buckwheat – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Buckwheat – 45 oz Mason Scoop-able Glass
$16.00/ lb

Buckwheat – 45 oz Mason Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Buckwheat – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
$16.00/ lb

Buckwheat – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Clover Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass
Raw
$26.00/ lb

Clover Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Clover · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 13.7× USDA wholesale
Details →
Clover Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$23.00/ lb

Clover Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Clover · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Clover Honey – XL (16oz) Pour-able Glass
Raw
$21.50/ lb

Clover Honey – XL (16oz) Pour-able Glass

M&Clover · Mike & Niki's Honey
List price $21.50 · 1.00 lb
≈ 11.3× USDA wholesale
Details →
Clover Honey – 36 oz Squeeze-able Plastic
Raw
$16.00/ lb

Clover Honey – 36 oz Squeeze-able Plastic

M&Clover · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
Woodside Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Woodside MPlasitc
Raw
$25.00/ lb

Woodside Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Woodside MPlasitc

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Woodside Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Woodside XLPlastic
Raw
$23.50/ lb

Woodside Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Woodside XLPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →