Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

One Gallon Honey · Wildflower Honey 1-Gallon
$6.67/ lb

One Gallon Honey · Wildflower Honey 1-Gallon

BFWildflower · Bee Friends Farm
List price $80.00 · 12.00 lb
≈ 4× USDA wholesale
Details →
Florida Honey Trio Sampler
Raw
$10.01/ lb

Florida Honey Trio Sampler

BFLocal & Regional · Bee Friends Farm
List price $15.00 · 1.50 lb
Details →
Limited Edition: Barrel-Aged Black Mangrove Honey · 12oz Bottle
$32.00/ lb

Limited Edition: Barrel-Aged Black Mangrove Honey · 12oz Bottle

BFMangrove · Bee Friends Farm
List price $24.00 · 0.75 lb
≈ 17.3× USDA wholesale
Details →
Barrel-Aged Black Mangrove Honey Infused with Cinnamon & Spice
$16.01/ lb

Barrel-Aged Black Mangrove Honey Infused with Cinnamon & Spice

BFMangrove · Bee Friends Farm
List price $24.00 · 1.50 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
Raw Minnesota Wildflower Honey – Glass Quart Jar · Glass Jar
Raw
$9.83/ lb

Raw Minnesota Wildflower Honey – Glass Quart Jar · Glass Jar

AFWildflower · Ames Farm
List price $29.50 · 3.00 lb
≈ 6× USDA wholesale
Details →
Minnesota Raw Wildflower Honey – 6 lb Half-Gallon · One Half Gallon
Raw
$8.00/ lb

Minnesota Raw Wildflower Honey – 6 lb Half-Gallon · One Half Gallon

AFWildflower · Ames Farm
List price $48.00 · 6.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
Wildflower Raw Honey 45/60# Pail · USPS/UPS postage free / 60 lb
Raw
$5.08/ lb

Wildflower Raw Honey 45/60# Pail · USPS/UPS postage free / 60 lb

AFWildflower · Ames Farm
List price $305.00 · 60.00 lb
≈ 3.1× USDA wholesale
Details →
Wildflower Raw Honey 45/60# Pail · USPS/UPS postage free / 45 lb
Raw
$5.76/ lb

Wildflower Raw Honey 45/60# Pail · USPS/UPS postage free / 45 lb

AFWildflower · Ames Farm
List price $259.00 · 45.00 lb
≈ 3.5× USDA wholesale
Details →
Land For Bees Raw Honey Subscription
Raw
$17.00/ lb

Land For Bees Raw Honey Subscription

AFHoney · Ames Farm
List price $42.50 · 2.50 lb
Details →
False Dragonhead Honey · 9 oz / 2026
Raw
$31.97/ lb

False Dragonhead Honey · 9 oz / 2026

AFHoney · Ames Farm
List price $18.00 · 0.56 lb
Details →
Raw Single Source Fall Wildflower Honey · 18 oz / 2026
Raw
$19.56/ lb

Raw Single Source Fall Wildflower Honey · 18 oz / 2026

AFWildflower · Ames Farm
List price $22.00 · 1.13 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
Raw Single Source Fall Wildflower Honey · 9 oz / 2026
Raw
$23.98/ lb

Raw Single Source Fall Wildflower Honey · 9 oz / 2026

AFWildflower · Ames Farm
List price $13.50 · 0.56 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Savannah Honey · 12oz
$24.00/ lb

Savannah Honey · 12oz

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $18.00 · 0.75 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey · 80oz
$29.00/ lb

Tupelo Honey · 80oz

SBTupelo · Savannah Bee Company
List price $145.00 · 5.00 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey · 20oz
$38.40/ lb

Tupelo Honey · 20oz

SBTupelo · Savannah Bee Company
List price $48.00 · 1.25 lb
≈ 19.2× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey · 12oz
$38.67/ lb

Tupelo Honey · 12oz

SBTupelo · Savannah Bee Company
List price $29.00 · 0.75 lb
≈ 19.3× USDA wholesale
Details →
Port Bourbon Barrel Aged Orange Blossom Honey · 12oz
$32.00/ lb

Port Bourbon Barrel Aged Orange Blossom Honey · 12oz

SBOrange Blossom · Savannah Bee Company
List price $24.00 · 0.75 lb
≈ 14× USDA wholesale
Details →
Acacia Honey · 80oz
Raw
$26.00/ lb

Acacia Honey · 80oz

SBAcacia · Savannah Bee Company
List price $130.00 · 5.00 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Acacia Honey · 20oz
Raw
$31.20/ lb

Acacia Honey · 20oz

SBAcacia · Savannah Bee Company
List price $39.00 · 1.25 lb
≈ 9.3× USDA wholesale
Details →
Acacia Honey · 12oz
Raw
$32.00/ lb

Acacia Honey · 12oz

SBAcacia · Savannah Bee Company
List price $24.00 · 0.75 lb
≈ 9.5× USDA wholesale
Details →
Hot Honey · 12oz
$24.00/ lb

Hot Honey · 12oz

SBFlavored & Infused · Savannah Bee Company
List price $18.00 · 0.75 lb
Details →
Lil' Sweetie · Tupelo +Tupelo / Combination / 2 Pack
$26.00/ lb

Lil' Sweetie · Tupelo +Tupelo / Combination / 2 Pack

SBTupelo · Savannah Bee Company
List price $13.00 · 0.50 lb
≈ 13× USDA wholesale
Details →
Lavender Honey · 20oz
$31.20/ lb

Lavender Honey · 20oz

SBLavender · Savannah Bee Company
List price $39.00 · 1.25 lb
Details →
Lavender Honey · 12oz
$32.00/ lb

Lavender Honey · 12oz

SBLavender · Savannah Bee Company
List price $24.00 · 0.75 lb
Details →
Wildflower Honey · 80oz
$25.00/ lb

Wildflower Honey · 80oz

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $125.00 · 5.00 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →