Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Sweet Clover Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle
Raw
$9.00/ lb

Sweet Clover Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle

FBClover · Flying Bee Ranch
List price $27.00 · 3.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Sweet Clover Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$10.67/ lb

Sweet Clover Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBClover · Flying Bee Ranch
List price $16.00 · 1.50 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Sweet Clover Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Sweet Clover Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBClover · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Scotch Broom Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket
Raw
$6.70/ lb

Scotch Broom Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket

FBScotch Broom · Flying Bee Ranch
List price $154.00 · 23.00 lb
Details →
Scotch Broom Honey · Sizes: 6 lbs. Jug
Raw
$8.33/ lb

Scotch Broom Honey · Sizes: 6 lbs. Jug

FBScotch Broom · Flying Bee Ranch
List price $50.00 · 6.00 lb
Details →
Scotch Broom Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle
Raw
$9.00/ lb

Scotch Broom Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle

FBScotch Broom · Flying Bee Ranch
List price $27.00 · 3.00 lb
Details →
Scotch Broom Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$10.67/ lb

Scotch Broom Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBScotch Broom · Flying Bee Ranch
List price $16.00 · 1.50 lb
Details →
Scotch Broom Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Scotch Broom Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBScotch Broom · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
Vetch Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket
Raw
$6.70/ lb

Vetch Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket

FBVetch · Flying Bee Ranch
List price $154.00 · 23.00 lb
Details →
Vetch Honey · Sizes: 6 lbs. Jug
Raw
$8.33/ lb

Vetch Honey · Sizes: 6 lbs. Jug

FBVetch · Flying Bee Ranch
List price $50.00 · 6.00 lb
Details →
Vetch Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle
Raw
$9.00/ lb

Vetch Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle

FBVetch · Flying Bee Ranch
List price $27.00 · 3.00 lb
Details →
Vetch Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$10.67/ lb

Vetch Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBVetch · Flying Bee Ranch
List price $16.00 · 1.50 lb
Details →
Vetch Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Vetch Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBVetch · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
Chicory Honey · Sizes: 60 lbs. Bucket
Raw
$6.42/ lb

Chicory Honey · Sizes: 60 lbs. Bucket

FBChicory · Flying Bee Ranch
List price $385.00 · 60.00 lb
Details →
Chicory Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket
Raw
$6.70/ lb

Chicory Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket

FBChicory · Flying Bee Ranch
List price $154.00 · 23.00 lb
Details →
Chicory Honey · Sizes: 6 lbs. Jug
Raw
$8.33/ lb

Chicory Honey · Sizes: 6 lbs. Jug

FBChicory · Flying Bee Ranch
List price $50.00 · 6.00 lb
Details →
Chicory Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle
Raw
$9.00/ lb

Chicory Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle

FBChicory · Flying Bee Ranch
List price $27.00 · 3.00 lb
Details →
Chicory Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$10.67/ lb

Chicory Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBChicory · Flying Bee Ranch
List price $16.00 · 1.50 lb
Details →
Chicory Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Chicory Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBChicory · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
California Eucalyptus Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$12.42/ lb

California Eucalyptus Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSEucalyptus · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
California Eucalyptus Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Eucalyptus Honey · Size: 24oz Honey

ZSEucalyptus · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 11.1× USDA wholesale
Details →
California Eucalyptus Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

California Eucalyptus Honey · Size: 9oz Honey

ZSEucalyptus · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 14.8× USDA wholesale
Details →
California Black Button Sage Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$9.82/ lb

California Black Button Sage Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $589.00 · 60.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
California Black Button Sage Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Black Button Sage Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
California Black Button Sage Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Black Button Sage Honey · Size: 24oz Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →