Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

California Toyon Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

California Toyon Honey · Size: 9oz Honey

ZSToyon · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 14.6× USDA wholesale
Details →
Hawaiian Wildflower Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$9.82/ lb

Hawaiian Wildflower Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $589.00 · 60.00 lb
≈ 6× USDA wholesale
Details →
Hawaiian Wildflower Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

Hawaiian Wildflower Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 6.5× USDA wholesale
Details →
Hawaiian Wildflower Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Hawaiian Wildflower Honey · Size: 24oz Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 11.3× USDA wholesale
Details →
Hawaiian Wildflower Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Hawaiian Wildflower Honey · Size: 9oz Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 15.1× USDA wholesale
Details →
Midwestern Basswood Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$9.82/ lb

Midwestern Basswood Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSBasswood · Z Specialty Food
List price $589.00 · 60.00 lb
≈ 4.6× USDA wholesale
Details →
Midwestern Basswood Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

Midwestern Basswood Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSBasswood · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5× USDA wholesale
Details →
Midwestern Basswood Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Midwestern Basswood Honey · Size: 24oz Honey

ZSBasswood · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
Midwestern Basswood Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Midwestern Basswood Honey · Size: 9oz Honey

ZSBasswood · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 11.6× USDA wholesale
Details →
Northwestern Fireweed Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$11.65/ lb

Northwestern Fireweed Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSFireweed · Z Specialty Food
List price $699.00 · 60.00 lb
Details →
Northwestern Fireweed Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$12.42/ lb

Northwestern Fireweed Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSFireweed · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
Details →
Northwestern Fireweed Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Fireweed Honey · Size: 24oz Honey

ZSFireweed · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Northwestern Fireweed Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Northwestern Fireweed Honey · Size: 9oz Honey

ZSFireweed · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
Northwestern Chicory · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$11.48/ lb

Northwestern Chicory · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSChicory · Z Specialty Food
List price $689.00 · 60.00 lb
Details →
Northwestern Chicory · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$12.42/ lb

Northwestern Chicory · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSChicory · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
Details →
Northwestern Chicory · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Chicory · Size: 24oz Honey

ZSChicory · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Northwestern Chicory · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Northwestern Chicory · Size: 9oz Honey

ZSChicory · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
Northwestern Buckwheat · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$9.98/ lb

Northwestern Buckwheat · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $599.00 · 60.00 lb
≈ 5.3× USDA wholesale
Details →
Northwestern Buckwheat · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

Northwestern Buckwheat · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Northwestern Buckwheat · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Buckwheat · Size: 24oz Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9.8× USDA wholesale
Details →
Northwestern Buckwheat · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Northwestern Buckwheat · Size: 9oz Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 13.1× USDA wholesale
Details →
Appalachian Sourwood · Size: 24oz Honey
$24.00/ lb

Appalachian Sourwood · Size: 24oz Honey

ZSSourwood · Z Specialty Food
List price $36.00 · 1.50 lb
Details →
Appalachian Sourwood · Size: 9oz Honey
$31.97/ lb

Appalachian Sourwood · Size: 9oz Honey

ZSSourwood · Z Specialty Food
List price $18.00 · 0.56 lb
Details →
Mexican Mango · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Mexican Mango · Size: 24oz Honey

ZSMango · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Mexican Mango · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Mexican Mango · Size: 9oz Honey

ZSMango · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →