Honey deals & finds
Newest (1708)
The most recently added listings.

$11.48/ lb
Northwestern Maple Blossom Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
ZSMaple Blossom · Z Specialty Food
List price $689.00 · 60.00 lb
Details →
$12.42/ lb
Northwestern Maple Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSMaple Blossom · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
Details →
$18.67/ lb
Northwestern Maple Blossom Honey · Size: 24oz Honey
ZSMaple Blossom · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
$24.87/ lb
Northwestern Maple Blossom Honey · Size: 9oz Honey
ZSMaple Blossom · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
$11.48/ lb
Northwestern Raspberry Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
ZSRaspberry · Z Specialty Food
List price $689.00 · 60.00 lb
Details →
$18.67/ lb
Northwestern Raspberry Honey · Size: 24oz Honey
ZSRaspberry · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
$24.87/ lb
Northwestern Raspberry Honey · Size: 9oz Honey
ZSRaspberry · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
$11.65/ lb
California Avocado · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
ZSAvocado · Z Specialty Food
List price $699.00 · 60.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
$12.42/ lb
California Avocado · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSAvocado · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
≈ 6.5× USDA wholesale
Details →
$18.67/ lb
California Avocado · Size: 24oz Honey
ZSAvocado · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
$24.87/ lb
California Avocado · Size: 9oz Honey
ZSAvocado · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 12.9× USDA wholesale
Details →
$9.98/ lb
California Sunflower Honey · Size: 5 gal
ZSSunflower · Z Specialty Food
List price $599.00 · 60.00 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
$10.75/ lb
California Sunflower Honey · Size: 1 gal
ZSSunflower · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 7.2× USDA wholesale
Details →
$18.67/ lb
California Sunflower Honey · Size: 24oz
ZSSunflower · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 12.5× USDA wholesale
Details →
$24.87/ lb
California Sunflower Honey · Size: 9oz
ZSSunflower · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 16.7× USDA wholesale
Details →
$11.65/ lb
Northwestern Blackberry Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
ZSBlackberry · Z Specialty Food
List price $699.00 · 60.00 lb
Details →
$12.42/ lb
Northwestern Blackberry Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSBlackberry · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
Details →
$18.67/ lb
Northwestern Blackberry Honey · Size: 24oz Honey
ZSBlackberry · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
$24.87/ lb
Northwestern Blackberry Honey · Size: 9oz Honey
ZSBlackberry · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
$9.82/ lb
California Purple Vetch Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
ZSVetch · Z Specialty Food
List price $589.00 · 60.00 lb
Details →
$10.75/ lb
California Purple Vetch Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSVetch · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
Details →
$18.67/ lb
California Purple Vetch Honey · Size: 24oz Honey
ZSVetch · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
$24.87/ lb
California Purple Vetch Honey · Size: 9oz Honey
ZSVetch · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
$11.65/ lb
Northwestern Meadowfoam Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
ZSMeadowfoam · Z Specialty Food
List price $699.00 · 60.00 lb
Details →
$12.42/ lb
Northwestern Meadowfoam Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSMeadowfoam · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
Details →