Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

SweetNes Raw Unfiltered Local Honey 12oz GLASS JAR with Texas Pecans
Raw
$21.33/ lb

SweetNes Raw Unfiltered Local Honey 12oz GLASS JAR with Texas Pecans

SHLocal & Regional · Sweetnes Honey
List price $16.00 · 0.75 lb
Details →
32oz (2lb) Texas Local Honey Squeezable Oval (2 Bottle Deal)
Raw
$16.00/ lb

32oz (2lb) Texas Local Honey Squeezable Oval (2 Bottle Deal)

SHLocal & Regional · Sweetnes Honey
List price $32.00 · 2.00 lb
Details →
32oz Scorpion & Habanero Infused HOT HONEY
$12.00/ lb

32oz Scorpion & Habanero Infused HOT HONEY

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
16oz Scorpion & Habanero Infused HOT HONEY
$16.00/ lb

16oz Scorpion & Habanero Infused HOT HONEY

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $16.00 · 1.00 lb
Details →
Bourbon Infused Honey 16oz
Raw
$29.00/ lb

Bourbon Infused Honey 16oz

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $29.00 · 1.00 lb
Details →
8oz Hot Honey Bear
$20.00/ lb

8oz Hot Honey Bear

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $10.00 · 0.50 lb
Details →
Lavender Infused Honey 16oz
Raw
$18.00/ lb

Lavender Infused Honey 16oz

SHLavender · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
Details →
Wide Valley Pure Honey 24oz
Raw
$23.33/ lb

Wide Valley Pure Honey 24oz

SHHoney · Sweetnes Honey
List price $35.00 · 1.50 lb
Details →
Lemon Infused Honey 16oz
Raw
$18.00/ lb

Lemon Infused Honey 16oz

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
Details →
Blueberry Infused Honey 16oz
Raw
$18.00/ lb

Blueberry Infused Honey 16oz

SHBlueberry · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
≈ 8× USDA wholesale
Details →
cinnamon infused honey (16 OZ)
$18.00/ lb

cinnamon infused honey (16 OZ)

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
Details →
Chocolate Infused Honey (16oz)
$18.00/ lb

Chocolate Infused Honey (16oz)

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $18.00 · 1.00 lb
Details →
Tupelo Honey 16 oz. Bottle
$18.00/ lb

Tupelo Honey 16 oz. Bottle

SBTupelo · Sleeping Bear Farms
List price $18.00 · 1.00 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey 32 oz. Bottle
$15.00/ lb

Tupelo Honey 32 oz. Bottle

SBTupelo · Sleeping Bear Farms
List price $30.00 · 2.00 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
Star Thistle Honey Bear 12 oz.
$7.33/ lb

Star Thistle Honey Bear 12 oz.

SBStar Thistle · Sleeping Bear Farms
List price $5.50 · 0.75 lb
≈ 3.5× USDA wholesale
Details →
Star Thistle Honey Bear 24 oz.
$6.33/ lb

Star Thistle Honey Bear 24 oz.

SBStar Thistle · Sleeping Bear Farms
List price $9.50 · 1.50 lb
≈ 3× USDA wholesale
Details →
Star Thistle Honey 16 oz. Bottle
$7.50/ lb

Star Thistle Honey 16 oz. Bottle

SBStar Thistle · Sleeping Bear Farms
List price $7.50 · 1.00 lb
≈ 3.6× USDA wholesale
Details →
Star Thistle Honey 32 oz. Bottle
$7.00/ lb

Star Thistle Honey 32 oz. Bottle

SBStar Thistle · Sleeping Bear Farms
List price $14.00 · 2.00 lb
≈ 3.4× USDA wholesale
Details →
Star Thistle Honey 5 Gallon Plastic Bucket - 60 lbs.
Raw
$4.17/ lb

Star Thistle Honey 5 Gallon Plastic Bucket - 60 lbs.

SBStar Thistle · Sleeping Bear Farms
List price $250.00 · 60.00 lb
≈ 2× USDA wholesale
Details →
Florida Wildflower Honey 16 oz. Bottle
$7.50/ lb

Florida Wildflower Honey 16 oz. Bottle

SBWildflower · Sleeping Bear Farms
List price $7.50 · 1.00 lb
≈ 4.5× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey 1 Gallon Jug - 12 lbs.
$14.58/ lb

Tupelo Honey 1 Gallon Jug - 12 lbs.

SBTupelo · Sleeping Bear Farms
List price $175.00 · 12.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Star Thistle Honey Jug - 3 lbs.
$6.67/ lb

Star Thistle Honey Jug - 3 lbs.

SBStar Thistle · Sleeping Bear Farms
List price $20.00 · 3.00 lb
≈ 3.2× USDA wholesale
Details →
Star Thistle Honey Jug 3 lb. - Case of 6
$6.00/ lb

Star Thistle Honey Jug 3 lb. - Case of 6

SBStar Thistle · Sleeping Bear Farms
List price $108.00 · 18.00 lb
≈ 2.9× USDA wholesale
Details →
Kirk's Hot Honey - 12 oz.
$12.00/ lb

Kirk's Hot Honey - 12 oz.

SBFlavored & Infused · Sleeping Bear Farms
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →