Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Raw New York Wildflower Honey · 9 oz
Raw
$12.42/ lb

Raw New York Wildflower Honey · 9 oz

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $6.99 · 0.56 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
Raw New York Wildflower Honey · 17 oz
Raw
$9.40/ lb

Raw New York Wildflower Honey · 17 oz

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $9.99 · 1.06 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Raw Blueberry Honey · 9 oz
Raw
$14.19/ lb

Raw Blueberry Honey · 9 oz

CRBlueberry · Crystal's Raw Honey
List price $7.99 · 0.56 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Raw Blueberry Honey · 2.75 lb
Raw
$8.00/ lb

Raw Blueberry Honey · 2.75 lb

CRBlueberry · Crystal's Raw Honey
List price $21.99 · 2.75 lb
≈ 3.6× USDA wholesale
Details →
Raw Blueberry Honey · 8.8 oz
Raw
$10.89/ lb

Raw Blueberry Honey · 8.8 oz

CRBlueberry · Crystal's Raw Honey
List price $5.99 · 0.55 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
Raw Blueberry Honey · 17 oz
Raw
$10.34/ lb

Raw Blueberry Honey · 17 oz

CRBlueberry · Crystal's Raw Honey
List price $10.99 · 1.06 lb
≈ 4.6× USDA wholesale
Details →
Raw Cranberry Honey · 2.75 lb
Raw
$8.72/ lb

Raw Cranberry Honey · 2.75 lb

CRCranberry · Crystal's Raw Honey
List price $23.99 · 2.75 lb
≈ 3.1× USDA wholesale
Details →
Raw Cranberry Honey · 9 oz
Raw
$15.97/ lb

Raw Cranberry Honey · 9 oz

CRCranberry · Crystal's Raw Honey
List price $8.99 · 0.56 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Raw Cranberry Honey · 17 oz
Raw
$13.16/ lb

Raw Cranberry Honey · 17 oz

CRCranberry · Crystal's Raw Honey
List price $13.99 · 1.06 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Raw Western Clover Honey · 2.75 lb
Raw
$9.09/ lb

Raw Western Clover Honey · 2.75 lb

CRClover · Crystal's Raw Honey
List price $24.99 · 2.75 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
Raw Western Clover Honey · 9 oz
Raw
$14.19/ lb

Raw Western Clover Honey · 9 oz

CRClover · Crystal's Raw Honey
List price $7.99 · 0.56 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
Raw Western Clover Honey · 17 oz
Raw
$10.34/ lb

Raw Western Clover Honey · 17 oz

CRClover · Crystal's Raw Honey
List price $10.99 · 1.06 lb
≈ 5.4× USDA wholesale
Details →
Raw Orange Blossom Honey · 9 oz
Raw
$14.19/ lb

Raw Orange Blossom Honey · 9 oz

CROrange Blossom · Crystal's Raw Honey
List price $7.99 · 0.56 lb
≈ 6.2× USDA wholesale
Details →
Raw Orange Blossom Honey · 2.75 lb
Raw
$8.72/ lb

Raw Orange Blossom Honey · 2.75 lb

CROrange Blossom · Crystal's Raw Honey
List price $23.99 · 2.75 lb
≈ 3.8× USDA wholesale
Details →
Raw Orange Blossom Honey · 17 oz
Raw
$11.28/ lb

Raw Orange Blossom Honey · 17 oz

CROrange Blossom · Crystal's Raw Honey
List price $11.99 · 1.06 lb
≈ 4.9× USDA wholesale
Details →
10lb Raw Honey pail · Raw Sage / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$8.00/ lb

10lb Raw Honey pail · Raw Sage / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $80.00 · 10.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
10lb Raw Honey pail · Raw Vermont Wildflower / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$7.50/ lb

10lb Raw Honey pail · Raw Vermont Wildflower / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $75.00 · 10.00 lb
≈ 4.5× USDA wholesale
Details →
10lb Raw Honey pail · Raw Knotweed / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$7.50/ lb

10lb Raw Honey pail · Raw Knotweed / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $75.00 · 10.00 lb
≈ 4.5× USDA wholesale
Details →
10lb Raw Honey pail · Raw Orange / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$8.50/ lb

10lb Raw Honey pail · Raw Orange / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $85.00 · 10.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
10lb Raw Honey pail · Raw Cranberry / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$8.00/ lb

10lb Raw Honey pail · Raw Cranberry / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $80.00 · 10.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →