Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Raw Sage Honey · 9oz
Raw
$15.97/ lb

Raw Sage Honey · 9oz

CRSage · Crystal's Raw Honey
List price $8.99 · 0.56 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
Raw Raspberry Honey · 9oz
Raw
$17.74/ lb

Raw Raspberry Honey · 9oz

CRRaspberry · Crystal's Raw Honey
List price $9.99 · 0.56 lb
Details →
Clover Honey - Raw and Unfiltered - Pint (1.5 lbs)
Raw
$10.66/ lb

Clover Honey - Raw and Unfiltered - Pint (1.5 lbs)

THClover · The Honey Jar
List price $15.99 · 1.50 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Clover Honey - Raw and Unfiltered - 12 oz · Single
Raw
$10.65/ lb

Clover Honey - Raw and Unfiltered - 12 oz · Single

THClover · The Honey Jar
List price $7.99 · 0.75 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Clover Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single
Raw
$14.67/ lb

Clover Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single

THClover · The Honey Jar
List price $5.50 · 0.38 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Utah Wildflower Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 2 Quarts (6 lbs) (SAVE $8.00)
Raw
$8.67/ lb

Utah Wildflower Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 2 Quarts (6 lbs) (SAVE $8.00)

THWildflower · The Honey Jar
List price $51.99 · 6.00 lb
≈ 5.3× USDA wholesale
Details →
Utah Wildflower Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 1 Quart (3 lbs)
Raw
$10.00/ lb

Utah Wildflower Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 1 Quart (3 lbs)

THWildflower · The Honey Jar
List price $29.99 · 3.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
Clover Honey - Raw and Unfiltered - 1 Quart (3lbs) · 3 Quarts (9 lbs) (Save 15%)
Raw
$8.21/ lb

Clover Honey - Raw and Unfiltered - 1 Quart (3lbs) · 3 Quarts (9 lbs) (Save 15%)

THClover · The Honey Jar
List price $73.93 · 9.00 lb
≈ 4.3× USDA wholesale
Details →
Clover Honey - Raw and Unfiltered - 1 Quart (3lbs) · 2 Quarts (6 lbs) (SAVE 10%)
Raw
$8.70/ lb

Clover Honey - Raw and Unfiltered - 1 Quart (3lbs) · 2 Quarts (6 lbs) (SAVE 10%)

THClover · The Honey Jar
List price $52.18 · 6.00 lb
≈ 4.6× USDA wholesale
Details →
Clover Honey - Raw and Unfiltered - 1 Quart (3lbs) · 1 Quart (3 lbs)
Raw
$9.66/ lb

Clover Honey - Raw and Unfiltered - 1 Quart (3lbs) · 1 Quart (3 lbs)

THClover · The Honey Jar
List price $28.99 · 3.00 lb
≈ 5.1× USDA wholesale
Details →
Clover Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 gallon (12lbs) · Gallon Jug
Raw
$6.25/ lb

Clover Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 gallon (12lbs) · Gallon Jug

THClover · The Honey Jar
List price $74.99 · 12.00 lb
≈ 3.3× USDA wholesale
Details →
Clover Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 gallon (12lbs) · Gallon Bucket
Raw
$6.25/ lb

Clover Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 gallon (12lbs) · Gallon Bucket

THClover · The Honey Jar
List price $74.99 · 12.00 lb
≈ 3.3× USDA wholesale
Details →
Clover Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 5 gallon (60lbs) - Bucket or Jug
Raw
$5.83/ lb

Clover Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 5 gallon (60lbs) - Bucket or Jug

THClover · The Honey Jar
List price $349.95 · 60.00 lb
≈ 3.1× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 3 Quarts (9 lbs) (Save 15%)
Raw
$9.35/ lb

Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 3 Quarts (9 lbs) (Save 15%)

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $84.12 · 9.00 lb
≈ 4.1× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 2 Quarts (6 lbs) (SAVE 10%)
Raw
$9.89/ lb

Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 2 Quarts (6 lbs) (SAVE 10%)

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $59.32 · 6.00 lb
≈ 4.3× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 1 Quart (3 lbs)
Raw
$11.00/ lb

Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 1 Quart (3 lbs)

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $32.99 · 3.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
Utah Wildflower Honey - Raw and Unfiltered - 12 oz · Single
Raw
$10.65/ lb

Utah Wildflower Honey - Raw and Unfiltered - 12 oz · Single

THWildflower · The Honey Jar
List price $7.99 · 0.75 lb
≈ 6.5× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered - 12 oz · Single
Raw
$12.32/ lb

Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered - 12 oz · Single

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $9.24 · 0.75 lb
≈ 5.4× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single
Raw
$15.97/ lb

Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $5.99 · 0.38 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →