Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Clover Honey - Raw and Unfiltered - 1 Quart Squeezable Mylar Pouch (3lbs) · 1 Quart (3 lbs)
Raw
$9.33/ lb

Clover Honey - Raw and Unfiltered - 1 Quart Squeezable Mylar Pouch (3lbs) · 1 Quart (3 lbs)

THClover · The Honey Jar
List price $27.99 · 3.00 lb
≈ 4.9× USDA wholesale
Details →
Light Utah Wildflower Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 gallon (12lbs)
OrganicRaw
$6.67/ lb

Light Utah Wildflower Honey - Raw and Unfiltered Bulk - 1 gallon (12lbs)

THWildflower · The Honey Jar
List price $79.99 · 12.00 lb
≈ 4× USDA wholesale
Details →
Light Utah Wildflower Honey- Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 1 Quart (3 lbs)
OrganicRaw
$10.00/ lb

Light Utah Wildflower Honey- Raw and Unfiltered Bulk - 1 Quart (3lbs) · 1 Quart (3 lbs)

THWildflower · The Honey Jar
List price $29.99 · 3.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
Utah Light Wildflower Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single
OrganicRaw
$14.67/ lb

Utah Light Wildflower Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single

THWildflower · The Honey Jar
List price $5.50 · 0.38 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Utah Light Wildflower Honey - Raw and Unfiltered - 12 oz · Single
OrganicRaw
$10.65/ lb

Utah Light Wildflower Honey - Raw and Unfiltered - 12 oz · Single

THWildflower · The Honey Jar
List price $7.99 · 0.75 lb
≈ 6.5× USDA wholesale
Details →
Build Your Own Quart 3-Pack - Raw and Unfiltered · all orange blossom
OrganicRaw
$9.35/ lb

Build Your Own Quart 3-Pack - Raw and Unfiltered · all orange blossom

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $84.12 · 9.00 lb
≈ 4.1× USDA wholesale
Details →
Build Your Own Quart 3-Pack - Raw and Unfiltered · all wildflower
OrganicRaw
$8.50/ lb

Build Your Own Quart 3-Pack - Raw and Unfiltered · all wildflower

THWildflower · The Honey Jar
List price $76.47 · 9.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
Build Your Own Quart 3-Pack - Raw and Unfiltered · all clover
OrganicRaw
$8.21/ lb

Build Your Own Quart 3-Pack - Raw and Unfiltered · all clover

THClover · The Honey Jar
List price $73.92 · 9.00 lb
≈ 4.3× USDA wholesale
Details →
Tamarind Honey (Amber) 60-lb Bucket
Raw
$4.03/ lb

Tamarind Honey (Amber) 60-lb Bucket

THTamarind · The Honey Blossom
List price $249.98 · 62.00 lb
Details →
Wildflower Honey (Light Amber) 60 lb Bucket
Raw
$2.12/ lb

Wildflower Honey (Light Amber) 60 lb Bucket

THWildflower · The Honey Blossom
List price $126.99 · 60.00 lb
≈ 1.3× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey (White) 60-lb Bucket
Raw
$9.66/ lb

Tupelo Honey (White) 60-lb Bucket

THTupelo · The Honey Blossom
List price $599.00 · 62.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
Hot Honey, 60 lbs Bucket
Raw
$6.66/ lb

Hot Honey, 60 lbs Bucket

THFlavored & Infused · The Honey Blossom
List price $399.88 · 60.00 lb
Details →
Hot Honey - 12 lbs Bucket
Raw
$6.67/ lb

Hot Honey - 12 lbs Bucket

THFlavored & Infused · The Honey Blossom
List price $79.98 · 12.00 lb
Details →
Mesquite Honey (Extra Light Amber) 60-lb Bucket
Raw
$4.03/ lb

Mesquite Honey (Extra Light Amber) 60-lb Bucket

THMesquite · The Honey Blossom
List price $249.98 · 62.00 lb
≈ 2.9× USDA wholesale
Details →
Mango Honey (Amber) 60-lb Bucket
Raw
$4.84/ lb

Mango Honey (Amber) 60-lb Bucket

THMango · The Honey Blossom
List price $299.88 · 62.00 lb
Details →
Arugula Honey (Extra White) 60-lb Bucket
Raw
$4.03/ lb

Arugula Honey (Extra White) 60-lb Bucket

THHoney · The Honey Blossom
List price $249.98 · 62.00 lb
Details →
Orange Blossom Honey (White) 60-lb Bucket
Raw
$4.82/ lb

Orange Blossom Honey (White) 60-lb Bucket

THOrange Blossom · The Honey Blossom
List price $298.98 · 62.00 lb
≈ 2.1× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey (Extra White) 60-lb Bucket
Raw
$5.64/ lb

Orange Blossom Honey (Extra White) 60-lb Bucket

THOrange Blossom · The Honey Blossom
List price $349.98 · 62.00 lb
≈ 2.5× USDA wholesale
Details →
Mesquite Honey (White) 60-lb Bucket
Raw
$4.84/ lb

Mesquite Honey (White) 60-lb Bucket

THMesquite · The Honey Blossom
List price $299.88 · 62.00 lb
≈ 3.5× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Blend Pail · 60 lb pail
$3.10/ lb

Buckwheat Blend Pail · 60 lb pail

DGBuckwheat · Dutch Gold Honey
List price $186.00 · 60.00 lb
≈ 1.6× USDA wholesale
Details →
Texas Tallow Tree Honey - Gallon
$6.25/ lb

Texas Tallow Tree Honey - Gallon

WHTexas Tallow Tree · Walker Honey Farm
List price $75.00 · 12.00 lb
≈ 3.1× USDA wholesale
Details →
Midwestern Clover Honey - Gallon
$6.25/ lb

Midwestern Clover Honey - Gallon

WHClover · Walker Honey Farm
List price $75.00 · 12.00 lb
≈ 3.3× USDA wholesale
Details →