Honey deals & finds

Best value (1709)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Sweet Clover Honey · 2lb Sweet Clover Honey
Raw
$12.00/ lb

Sweet Clover Honey · 2lb Sweet Clover Honey

HNClover · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Blueberry Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Blueberry Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBBlueberry · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
≈ 5.3× USDA wholesale
Details →
2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Buckhead
Raw
$12.00/ lb

2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Buckhead

HNHoney · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
Radish Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Radish Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBRadish · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
Meadowfoam Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$12.00/ lb

Meadowfoam Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBMeadowfoam · Flying Bee Ranch
List price $18.00 · 1.50 lb
Details →
2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Westside
Raw
$12.00/ lb

2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Westside

HNHoney · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
Canola Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Canola Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBCanola · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Turnip Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Turnip Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBHoney · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
Mike's Hot Honey EXTRA HOT 12oz Bottle (6ct)
$12.04/ lb

Mike's Hot Honey EXTRA HOT 12oz Bottle (6ct)

MHFlavored & Infused · Mike's Hot Honey
List price $54.18 · 4.50 lb
Details →
Stonyford Wildflower Honey Barista Squeeze-able Plastic · Stonyford Barista
OrganicRaw
$12.13/ lb

Stonyford Wildflower Honey Barista Squeeze-able Plastic · Stonyford Barista

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $28.80 · 2.37 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
Celebration Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Celebration Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Naples Allergy Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Naples Allergy Honey · size: 80oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Daytona Allergy Honey · size: 80oz, city: Daytona
Raw
$12.19/ lb

Daytona Allergy Honey · size: 80oz, city: Daytona

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Austin Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Austin Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
New York Local Honey · size: 80oz, city: new york city
Raw
$12.19/ lb

New York Local Honey · size: 80oz, city: new york city

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Asheville Allergy Honey · size: 80oz, city: Asheville
Raw
$12.19/ lb

Asheville Allergy Honey · size: 80oz, city: Asheville

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Daytona Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Daytona Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Lake Mary Allergy Honey · size: 80oz, city: Lake Mary
Raw
$12.19/ lb

Lake Mary Allergy Honey · size: 80oz, city: Lake Mary

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Chicago Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Chicago Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Albuquerque Local Honey · size: 80oz, city: Albuquerque
Raw
$12.19/ lb

Albuquerque Local Honey · size: 80oz, city: Albuquerque

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Lake Mary Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Lake Mary Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Houston Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Houston Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Tampa Allergy Honey · size: 80oz, city: Tampa
$12.19/ lb

Tampa Allergy Honey · size: 80oz, city: Tampa

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Vail Allergy Honey · size: 80oz, city: Vail
Raw
$12.19/ lb

Vail Allergy Honey · size: 80oz, city: Vail

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Deland Allergy Honey · size: 80oz
$12.19/ lb

Deland Allergy Honey · size: 80oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →