Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Grant Park
Raw
$14.00/ lb

1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Grant Park

HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Oakhurst
Raw
$14.00/ lb

1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Oakhurst

HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · East Atlanta Village
Raw
$14.00/ lb

1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · East Atlanta Village

HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Westside
Raw
$14.00/ lb

1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Westside

HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Candler Park
Raw
$14.00/ lb

1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Candler Park

HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Sandy Springs
Raw
$14.00/ lb

1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Sandy Springs

HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Brookhaven
Raw
$14.00/ lb

1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Brookhaven

HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Morningside
Raw
$14.00/ lb

1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Morningside

HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Virginia Highlands
Raw
$14.00/ lb

1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Virginia Highlands

HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Inman Park
Raw
$14.00/ lb

1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Inman Park

HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
1 lb Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey
Raw
$14.00/ lb

1 lb Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey

WHTexas Tallow Tree · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.00 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Sweet Clover Honey · 1lb Sweet Clover Honey
Raw
$14.00/ lb

Sweet Clover Honey · 1lb Sweet Clover Honey

HNClover · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
Raw Honey Samplers
Raw
$14.00/ lb

Raw Honey Samplers

EHHoney · East Hill Honey Co.
List price $35.00 · 2.50 lb
Details →
Pure Raw Tupelo Honey · 1 Gallon Tupelo Honey
Raw
$14.17/ lb

Pure Raw Tupelo Honey · 1 Gallon Tupelo Honey

HNTupelo · Honey Next Door
List price $170.00 · 12.00 lb
≈ 7.1× USDA wholesale
Details →
Pure Raw Sourwood Honey · One Gallon Sourwood Honey
Raw
$14.17/ lb

Pure Raw Sourwood Honey · One Gallon Sourwood Honey

HNSourwood · Honey Next Door
List price $170.00 · 12.00 lb
Details →
Raw Western Clover Honey · 9 oz
Raw
$14.19/ lb

Raw Western Clover Honey · 9 oz

CRClover · Crystal's Raw Honey
List price $7.99 · 0.56 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
Raw Orange Blossom Honey · 9 oz
Raw
$14.19/ lb

Raw Orange Blossom Honey · 9 oz

CROrange Blossom · Crystal's Raw Honey
List price $7.99 · 0.56 lb
≈ 6.2× USDA wholesale
Details →
Raw Vermont Wildflower · 9oz
Raw
$14.19/ lb

Raw Vermont Wildflower · 9oz

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $7.99 · 0.56 lb
≈ 8.6× USDA wholesale
Details →
Raw Black Locust Honey · 9 oz
Raw
$14.19/ lb

Raw Black Locust Honey · 9 oz

CRLocust Blossom · Crystal's Raw Honey
List price $7.99 · 0.56 lb
Details →
Raw Blueberry Honey · 9 oz
Raw
$14.19/ lb

Raw Blueberry Honey · 9 oz

CRBlueberry · Crystal's Raw Honey
List price $7.99 · 0.56 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Mystery 9oz Honey
$14.21/ lb

Mystery 9oz Honey

ZSHoney · Z Specialty Food
List price $8.00 · 0.56 lb
Details →
Sunnyvale Wildflower Honey Extra-Large Pour-able Glass · Sunnyvale XLGlass
Organic
$14.46/ lb

Sunnyvale Wildflower Honey Extra-Large Pour-able Glass · Sunnyvale XLGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.63 lb
≈ 8.8× USDA wholesale
Details →
Everyday Essentials: Vanilla, Citrus, Wildflower
$14.49/ lb

Everyday Essentials: Vanilla, Citrus, Wildflower

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $42.00 · 2.90 lb
≈ 8.8× USDA wholesale
Details →
Sweet Heat: Wildflower, Citrus, Hot
$14.49/ lb

Sweet Heat: Wildflower, Citrus, Hot

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $42.00 · 2.90 lb
≈ 8.8× USDA wholesale
Details →
Holly Honey · 1 pound plastic bottle
$14.50/ lb

Holly Honey · 1 pound plastic bottle

SHBrazilian Pepper · Smiley Honey
List price $14.50 · 1.00 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →