Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Fall Wildflower Honey (1 lb)
Raw
$22.00/ lb

Fall Wildflower Honey (1 lb)

KFWildflower · Kypseli Family Honey
List price $22.00 · 1.00 lb
≈ 13.3× USDA wholesale
Details →
Organic Ohia Lehua Honey · 47 oz Glass Jar
Organic
$22.12/ lb

Organic Ohia Lehua Honey · 47 oz Glass Jar

BILehua · Big Island Bees
List price $65.00 · 2.94 lb
≈ 12× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto Raw Honey · Options: 12 Ounce – 3 Pack
Raw
$22.20/ lb

Saw Palmetto Raw Honey · Options: 12 Ounce – 3 Pack

BBPalmetto · Built By Bees
List price $49.95 · 2.25 lb
≈ 8.2× USDA wholesale
Details →
Raw Buckwheat Blossom Honey · Weight: 12 oz. Three Pack
Raw
$22.20/ lb

Raw Buckwheat Blossom Honey · Weight: 12 oz. Three Pack

BBBuckwheat · Built By Bees
List price $49.95 · 2.25 lb
≈ 11.7× USDA wholesale
Details →
Saratoga Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Saratoga MPlastic
OrganicRaw
$22.24/ lb

Saratoga Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Saratoga MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.56 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
Sunnyvale Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Sunnyvale MPlastic
Organic
$22.24/ lb

Sunnyvale Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Sunnyvale MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.56 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
Sonoma Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Sonoma MPlastic
$22.24/ lb

Sonoma Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Sonoma MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.56 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey · 15 ounce glass jar
Raw
$22.33/ lb

Tupelo Honey · 15 ounce glass jar

SHTupelo · Smiley Honey
List price $20.95 · 0.94 lb
≈ 11.2× USDA wholesale
Details →
Organic Wilelaiki Honey · 9 oz Glass Jar - 3 count
Organic
$22.50/ lb

Organic Wilelaiki Honey · 9 oz Glass Jar - 3 count

BIHoney · Big Island Bees
List price $38.00 · 1.69 lb
Details →
Linden Raw Honey · Options: 12 Ounce
Raw
$22.60/ lb

Linden Raw Honey · Options: 12 Ounce

BBBasswood · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Raw Blueberry Blossom Honey · Weight: 12 oz
Raw
$22.60/ lb

Raw Blueberry Blossom Honey · Weight: 12 oz

BBBlueberry · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
≈ 10× USDA wholesale
Details →
Angel Clover Honey · Weight: 12 oz
Raw
$22.60/ lb

Angel Clover Honey · Weight: 12 oz

BBClover · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
Raspberry Blossom Raw Honey · Weight: 12 oz
Raw
$22.60/ lb

Raspberry Blossom Raw Honey · Weight: 12 oz

BBRaspberry · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
Details →
Raw Wildflower Honey · Weight: 12 oz
Raw
$22.60/ lb

Raw Wildflower Honey · Weight: 12 oz

BBWildflower · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
≈ 13.7× USDA wholesale
Details →
Raw Blackberry Blossom Honey · Weight: 12 oz
Raw
$22.60/ lb

Raw Blackberry Blossom Honey · Weight: 12 oz

BBBlackberry · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
Details →
Raw Cranberry Blossom Honey · Weight: 12 oz
Raw
$22.60/ lb

Raw Cranberry Blossom Honey · Weight: 12 oz

BBCranberry · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · 12 oz.
$22.67/ lb

Wildflower Honey · 12 oz.

LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 13.7× USDA wholesale
Details →
Evergreen Winterberry Honey · 12oz Jar
Raw
$22.67/ lb

Evergreen Winterberry Honey · 12oz Jar

STHoney · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $17.00 · 0.75 lb
Details →
Cranberry Blossom Honey · 12oz Jars
$22.67/ lb

Cranberry Blossom Honey · 12oz Jars

STCranberry · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · 12oz.
$22.67/ lb

Buckwheat Honey · 12oz.

LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
Clover Honey · 12oz.
$22.67/ lb

Clover Honey · 12oz.

LRClover · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom · 12oz.
$22.67/ lb

Orange Blossom · 12oz.

LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 9.9× USDA wholesale
Details →
Raspberry Blossom · 12 oz
$22.67/ lb

Raspberry Blossom · 12 oz

LRRaspberry · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
Details →
Apple Blossom Honey
$22.67/ lb

Apple Blossom Honey

LRHoney · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
Details →
Vanilla Bean · 12 oz.
Raw
$22.67/ lb

Vanilla Bean · 12 oz.

LRFlavored & Infused · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
Details →