Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Raw Wildflower Honey - Fall Harvest - 8 oz - NC Honey
Raw
$18.00/ lb

Raw Wildflower Honey - Fall Harvest - 8 oz - NC Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $9.00 · 0.50 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →
Lemon Infused Wildflower Honey, North Carolina Honey
$13.71/ lb

Lemon Infused Wildflower Honey, North Carolina Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $12.00 · 0.88 lb
≈ 8.3× USDA wholesale
Details →
Raw Wildflower Honey - Spring Harvest - 48 oz - NC Honey
Raw
$8.33/ lb

Raw Wildflower Honey - Spring Harvest - 48 oz - NC Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $25.00 · 3.00 lb
≈ 5× USDA wholesale
Details →
Raw Wildflower Honey - Fall Harvest - 48 oz - NC Honey
Raw
$9.33/ lb

Raw Wildflower Honey - Fall Harvest - 48 oz - NC Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $28.00 · 3.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Raw Wildflower Honey - Summer Harvest - 48 oz - NC Honey
Raw
$9.33/ lb

Raw Wildflower Honey - Summer Harvest - 48 oz - NC Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $28.00 · 3.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Raw Wildflower Honey - Spring Harvest - 1 Gallon
Raw
$6.25/ lb

Raw Wildflower Honey - Spring Harvest - 1 Gallon

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $75.00 · 12.00 lb
≈ 3.8× USDA wholesale
Details →
Raw Gallberry and Tupelo Honey - 8 oz - Georgia Honey
Raw
$20.00/ lb

Raw Gallberry and Tupelo Honey - 8 oz - Georgia Honey

KCGallberry · King Cobra Apiary
List price $10.00 · 0.50 lb
≈ 9.2× USDA wholesale
Details →
Classic Honey · 21.6oz Glass Jar
$8.15/ lb

Classic Honey · 21.6oz Glass Jar

AHHoney · Adee Honey Farms
List price $11.00 · 1.35 lb
Details →
Classic Honey · 2lb Plastic Jar
$7.00/ lb

Classic Honey · 2lb Plastic Jar

AHHoney · Adee Honey Farms
List price $14.00 · 2.00 lb
Details →
Classic Honey Squeeze Pouch
$6.92/ lb

Classic Honey Squeeze Pouch

AHHoney · Adee Honey Farms
List price $9.00 · 1.30 lb
Details →
5-Gallon Pail of Honey
$5.75/ lb

5-Gallon Pail of Honey

AHHoney · Adee Honey Farms
List price $345.00 · 60.00 lb
Details →
Unfiltered, and Raw Honey - Glass Jars · Net Wt. 46 oz
Raw
$6.61/ lb

Unfiltered, and Raw Honey - Glass Jars · Net Wt. 46 oz

SHHoney · Sammy's Honey
List price $18.99 · 2.88 lb
Details →
Unfiltered, and Raw Honey - Glass Jars · Net Wt. 22 oz
Raw
$7.99/ lb

Unfiltered, and Raw Honey - Glass Jars · Net Wt. 22 oz

SHHoney · Sammy's Honey
List price $10.99 · 1.38 lb
Details →
Lavender Honey - Half Gallon (6lb) Jug · Pack of 4
Raw
$6.33/ lb

Lavender Honey - Half Gallon (6lb) Jug · Pack of 4

AHLavender · Arvoli Honey
List price $152.00 · 24.00 lb
Details →
Lavender Honey - Half Gallon (6lb) Jug · Pack of 1
Raw
$6.67/ lb

Lavender Honey - Half Gallon (6lb) Jug · Pack of 1

AHLavender · Arvoli Honey
List price $40.00 · 6.00 lb
Details →
Hot Honey - Half Gallon (6lb) Jug · Pack of 4
Raw
$5.50/ lb

Hot Honey - Half Gallon (6lb) Jug · Pack of 4

AHFlavored & Infused · Arvoli Honey
List price $132.00 · 24.00 lb
Details →
Hot Honey - Half Gallon (6lb) Jug · Pack of 1
Raw
$5.83/ lb

Hot Honey - Half Gallon (6lb) Jug · Pack of 1

AHFlavored & Infused · Arvoli Honey
List price $35.00 · 6.00 lb
Details →