Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Southwestern Mesquite Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Southwestern Mesquite Honey · Size: 9oz Honey

ZSMesquite · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 18× USDA wholesale
Details →
California Pomegranate Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

California Pomegranate Honey · Size: 9oz Honey

ZSPomegranate · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
California Sunflower Honey · Size: 9oz
$24.87/ lb

California Sunflower Honey · Size: 9oz

ZSSunflower · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 16.7× USDA wholesale
Details →
Northwestern Buckwheat · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Northwestern Buckwheat · Size: 9oz Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 13.1× USDA wholesale
Details →
Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 9oz Honey

ZSCactus Blossom · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
California Toyon Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

California Toyon Honey · Size: 9oz Honey

ZSToyon · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 14.6× USDA wholesale
Details →
California Buckwheat Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

California Buckwheat Honey · Size: 9oz Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 13.1× USDA wholesale
Details →
Midwestern Basswood Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Midwestern Basswood Honey · Size: 9oz Honey

ZSBasswood · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 11.6× USDA wholesale
Details →
California Yellow Star Thistle Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

California Yellow Star Thistle Honey · Size: 9oz Honey

ZSStar Thistle · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 12× USDA wholesale
Details →
Northwestern Maple Blossom Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Northwestern Maple Blossom Honey · Size: 9oz Honey

ZSMaple Blossom · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
Livermore/Fremont Wildflower Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass
Raw
$24.92/ lb

Livermore/Fremont Wildflower Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $6.23 · 0.25 lb
≈ 15.1× USDA wholesale
Details →
Muth Jar with Honey (36x4oz)
Raw
$24.99/ lb

Muth Jar with Honey (36x4oz)

WPHoney · Winter Park Honey
List price $224.95 · 9.00 lb
Details →
Campbell Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Campbell Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Half Moon Bay Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Half Moon Bay Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Asian Hot Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$25.00/ lb

Asian Hot Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
Details →
Tupelo Honey - Manuka style pack 8oz · 8oz Tupelo Honey - Manuka Honey style jar
Raw
$25.00/ lb

Tupelo Honey - Manuka style pack 8oz · 8oz Tupelo Honey - Manuka Honey style jar

SHTupelo · Smiley Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 12.5× USDA wholesale
Details →
Woodside Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Woodside MPlasitc
Raw
$25.00/ lb

Woodside Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Woodside MPlasitc

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Lehua Blossom – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Lehua Blossom – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
Hot Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
OrganicRaw
$25.00/ lb

Hot Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
Details →
Horsemint – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$25.00/ lb

Horsemint – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Horsemint · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 9.6× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · 2 ounce glass hex - case of 24
OrganicRaw
$25.00/ lb

Wildflower Honey · 2 ounce glass hex - case of 24

SHWildflower · Smiley Honey
List price $75.00 · 3.00 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Holly Honey · 2 ounce glass hex - case of 24
$25.00/ lb

Holly Honey · 2 ounce glass hex - case of 24

SHBrazilian Pepper · Smiley Honey
List price $75.00 · 3.00 lb
≈ 13.9× USDA wholesale
Details →
Los Altos Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Los Altos MPlastic
$25.00/ lb

Los Altos Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Los Altos MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 2 ounce glass hex - case of 24 jars
$25.00/ lb

Orange Blossom Honey · 2 ounce glass hex - case of 24 jars

SHOrange Blossom · Smiley Honey
List price $75.00 · 3.00 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →