Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Mountain View Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Mountain View MPlastic
OrganicRaw
$25.00/ lb

Mountain View Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Mountain View MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · 80oz
$25.00/ lb

Wildflower Honey · 80oz

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $125.00 · 5.00 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Redwood City Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Redwood M Plastic
$25.00/ lb

Redwood City Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Redwood M Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Vacaville Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Vacaville Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Santa Clara Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Santa Clara MPlastic
$25.00/ lb

Santa Clara Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Santa Clara MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Tropical Mango – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Tropical Mango – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Tropical · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
Details →
Bonny Doon Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Bonny Doon Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Cupertino Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Cupertino Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
New Zealand MGO 50+ Multifloral Manuka Honey | 4.5 kg Bucket
Raw
$25.20/ lb

New Zealand MGO 50+ Multifloral Manuka Honey | 4.5 kg Bucket

THManuka · The Honey Blossom
List price $249.98 · 9.92 lb
Details →
Raw Single Source Dandelion Honey · 9 oz / 2026
Raw
$25.31/ lb

Raw Single Source Dandelion Honey · 9 oz / 2026

AFHoney · Ames Farm
List price $14.25 · 0.56 lb
Details →
Los Altos Wildflower Honey 10 Bear Box · Altos 10bear
$25.59/ lb

Los Altos Wildflower Honey 10 Bear Box · Altos 10bear

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $40.00 · 1.56 lb
≈ 15.5× USDA wholesale
Details →
Raw Sourwood Honey · Weight: 16 oz. Three Pack
Raw
$25.65/ lb

Raw Sourwood Honey · Weight: 16 oz. Three Pack

BBSourwood · Built By Bees
List price $76.95 · 3.00 lb
Details →
Acacia Honey · 80oz
Raw
$26.00/ lb

Acacia Honey · 80oz

SBAcacia · Savannah Bee Company
List price $130.00 · 5.00 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Lemon Infused Honey, 8oz.
OrganicRaw
$26.00/ lb

Lemon Infused Honey, 8oz.

MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Lavender Infused Honey, 8oz.
OrganicRaw
$26.00/ lb

Lavender Infused Honey, 8oz.

MCLavender · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Starthistle – Small (4oz) Scoop-able Glass · Starthistle Small
Raw
$26.00/ lb

Starthistle – Small (4oz) Scoop-able Glass · Starthistle Small

M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 12.5× USDA wholesale
Details →
Eucalyptus – Small (4oz) Scoop-able Glass · Eucalyptus Small
$26.00/ lb

Eucalyptus – Small (4oz) Scoop-able Glass · Eucalyptus Small

M&Eucalyptus · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 15.5× USDA wholesale
Details →
Sea Salted Honey · 8oz.
Raw
$26.00/ lb

Sea Salted Honey · 8oz.

MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Canola Flower – Small (4oz) Scoop-able Glass · Canola Small
OrganicRaw
$26.00/ lb

Canola Flower – Small (4oz) Scoop-able Glass · Canola Small

M&Canola · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 13.7× USDA wholesale
Details →
Sage – Small (4oz) Scoop-able Glass · Sage Small
Raw
$26.00/ lb

Sage – Small (4oz) Scoop-able Glass · Sage Small

M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 12.7× USDA wholesale
Details →
Lil' Sweetie · Tupelo +Tupelo / Combination / 2 Pack
$26.00/ lb

Lil' Sweetie · Tupelo +Tupelo / Combination / 2 Pack

SBTupelo · Savannah Bee Company
List price $13.00 · 0.50 lb
≈ 13× USDA wholesale
Details →
Christmas Holly Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass
Raw
$26.00/ lb

Christmas Holly Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Brazilian Pepper · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 14.4× USDA wholesale
Details →
Ginger Infused Honey, 8oz.
OrganicRaw
$26.00/ lb

Ginger Infused Honey, 8oz.

MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Orange Blossom Honey · 80oz
$26.00/ lb

Orange Blossom Honey · 80oz

SBOrange Blossom · Savannah Bee Company
List price $130.00 · 5.00 lb
≈ 11.4× USDA wholesale
Details →
Buckwheat – Small (4oz) Scoop-able Glass
$26.00/ lb

Buckwheat – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 15.8× USDA wholesale
Details →