Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Buckwheat – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
$16.00/ lb

Buckwheat – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Pine Barrens Honey, 1lb.
Raw
$16.00/ lb

Pine Barrens Honey, 1lb.

MCHoney · Mill Creek Apiary
List price $16.00 · 1.00 lb
Details →
Tupelo Honey · 1 gallon (12 pounds)
Raw
$16.00/ lb

Tupelo Honey · 1 gallon (12 pounds)

SHTupelo · Smiley Honey
List price $192.00 · 12.00 lb
≈ 8× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto Honey · 12 oz
$16.00/ lb

Saw Palmetto Honey · 12 oz

BFPalmetto · Bee Friends Farm
List price $12.00 · 0.75 lb
≈ 5.9× USDA wholesale
Details →
Hot Honey Barista (Limited Edition) · Hot Honey Barista 36oz Limited
OrganicRaw
$16.00/ lb

Hot Honey Barista (Limited Edition) · Hot Honey Barista 36oz Limited

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
Details →
Local Raw Honey - Florida Pan-Handle
Raw
$16.00/ lb

Local Raw Honey - Florida Pan-Handle

SHLocal & Regional · Smiley Honey
List price $13.50 · 0.84 lb
Details →
8 oz Glass Muth Jar -  American Wildflower Honey
Raw
$16.00/ lb

8 oz Glass Muth Jar - American Wildflower Honey

WHWildflower · Walker Honey Farm
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Holly Honey · 8 ounce squeeze
$16.00/ lb

Holly Honey · 8 ounce squeeze

SHBrazilian Pepper · Smiley Honey
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Organic Raw Honey 8 oz Bottle
OrganicRaw
$16.00/ lb

Organic Raw Honey 8 oz Bottle

BHHoney · Bare Honey
List price $8.00 · 0.50 lb
Details →
Canola Flower – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic
OrganicRaw
$16.00/ lb

Canola Flower – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic

M&Canola · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
Starthistle – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic · Starthistle Barista
Raw
$16.00/ lb

Starthistle – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic · Starthistle Barista

M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Starthistle – 45 oz Mason Scoop-able Glass
Raw
$16.00/ lb

Starthistle – 45 oz Mason Scoop-able Glass

M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Mountain View Wildflower Honey – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
OrganicRaw
$16.00/ lb

Mountain View Wildflower Honey – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
8 oz Glass Muth Jar - Mesquite Honey
Raw
$16.00/ lb

8 oz Glass Muth Jar - Mesquite Honey

WHMesquite · Walker Honey Farm
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 11.6× USDA wholesale
Details →
Clover Honey – 36 oz Squeeze-able Plastic
Raw
$16.00/ lb

Clover Honey – 36 oz Squeeze-able Plastic

M&Clover · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
Buckwheat – 45 oz Mason Scoop-able Glass
$16.00/ lb

Buckwheat – 45 oz Mason Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · 2.5 lb.
$16.00/ lb

Wildflower Honey · 2.5 lb.

LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $40.00 · 2.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
32oz (2lb) Texas Local Honey Squeezable Oval (2 Bottle Deal)
Raw
$16.00/ lb

32oz (2lb) Texas Local Honey Squeezable Oval (2 Bottle Deal)

SHLocal & Regional · Sweetnes Honey
List price $32.00 · 2.00 lb
Details →
Buckwheat – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic
OrganicRaw
$16.00/ lb

Buckwheat – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Sunnyvale Wildflower Honey – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic
OrganicRaw
$16.00/ lb

Sunnyvale Wildflower Honey – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Santa Clara Wildflower Honey Barista · Santa Clara Barista 36oz
OrganicRaw
$16.00/ lb

Santa Clara Wildflower Honey Barista · Santa Clara Barista 36oz

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Sunnyvale Wildflower Honey – 45 oz Mason Scoop-able Glass
OrganicRaw
$16.00/ lb

Sunnyvale Wildflower Honey – 45 oz Mason Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Locust Blossom Honey Bear - 8oz
$16.00/ lb

Locust Blossom Honey Bear - 8oz

TBLocust Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $8.00 · 0.50 lb
Details →
Macadamia Nut Honey – 36 oz Barista · 36 oz Barista
Raw
$16.00/ lb

Macadamia Nut Honey – 36 oz Barista · 36 oz Barista

M&Macadamia Nut · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
Details →
Clover Honey – 45 oz Mason Scoop-able Glass
Raw
$16.00/ lb

Clover Honey – 45 oz Mason Scoop-able Glass

M&Clover · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →